7 + 1 důvod, proč pít kokosovou vodu

Kokosová voda se stala hitem. Ne každá kokosová voda je stejně kvalitní. V některých najdeme cukr a různé chemicky vyrobené přídatné látky. V našich kokosových vodách nic takového nenajdete. Kokosy, ze kterých byly vyrobeny naše kokosové vody, vypěstovali vietnamští farmáři na svých biofarmách. Jedná se o nejkvalitnější kokosy. Podívejme se na 7 plus 1 důvod, proč pít naše kokosové vody.

  1. Naše kokosové vody vám dodají spoustu živin

Kokosová voda vyplňuje vnitřek mladého, zeleného kokosu a pomáhá ho vyživovat během zrání. Jedná se o 100% přírodní produkt, který obsahuje 94 %, je bohatý na živiny a naopak chudý na tuky. Tuto vodu si můžete u nás objednat, bez příchutí nebo s různými příchutěmi, kterými jsou dary přírody, jako jsou citrusové plody, ananas, lotosový květ. Ananas a další přírodní produkty obohacují kokosovou vodu nejen příchutí, nýbrž také svými zdraví prospěšnými látkami.

Naše kvalitní kokosové vody jsou bohatým zdrojem hořčíku, minerálu, kterého mají mnozí z nás nedostatek. Jsou bohaté také na mangan, draslík, vitamín C, najdeme v nich také vápník. To není vše. Naše kokosové vody skrývají v sobě cytosiny a kyselinu laurovou, nezbytné látky pro buněčný růst. Díky těmto dvěma látkám se naše kokosové vody pyšní svým anti-aging efektem. Ničí totiž škodlivé volné radikály.

  1. Naše kokosové vody sníží šanci, že onemocníte diabetem

Kvalitní kokosová voda dokáže snížit hladinu glukózy v krvi. Rovněž je bohatá na hořčík, který zvyšuje citlivost buněk na inzulín. Tím vším nás nejen chrání před diabetem, nýbrž také zlepšuje průběh tohoto onemocnění.

  1. Naše kokosové vody jsou výbornou prevencí ledvinových kamenů

Před ledvinovými kameny nás ochrání nejen pití dostatečného množství vody. Četnost tvorby krystalů, nutných ke vzniku ledvinových kamenů snižují také látky obsažené v našich kokosových vodách.

  1. Naše kokosové vody prospívají vašim cévám

Kokosová voda umí snížit hladinu cholesterolu v krvi a naopak zvýšit hladinu HDL cholesterolu, který vrací nadbytek cholesterolu do jater a brání jeho usazení v cévách a tím i vzniku aterosklerózy.

  1. Naše kokosové vody prospívají vašemu srdci

Stane-li se kvalitní kokosová voda vaším denním nápojem, vaše srdce vám poděkuje. Hojné množství hořčíku a draslíku v našich kokosových vodách přispívá ke zdraví vašeho srdce. Pomůže vám udržet na uzdě hodnotu vašeho krevního tlaku, zabránit vzniku krevních sraženin a tím od vás vzdálit infarkt myokardu a cévní mozkovou příhodu.

  1. Naše kokosové vody dodají vašemu tělu vodu a elektrolyty

Vynikající nápoj, který dodá vašemu tělu vodu, je voda. Naše koksové vody mu kromě vody dodají také elektrolyty. Dodání elektrolytů je potřebné v horku a při zvýšené fyzické aktivitě, jako je sport nebo fyzicky namáhavá práce. Naše kokosové vody plně nahradí iontové nápoje a na rozdíl od nich se mohou pochlubit blahodárnými účinky na vaše zdraví.

  1. Naše kokosové vody podporují hubnutí

Chcete-li se zbavit kil navíc, vsaďte na naše kokosové vody. Najdete v nich více než 90 % vody, minimum tuků a sacharidů, nenajdete v nich však žádný přidaný cukr. Naše kokosové vody jsou chudé na kalorie. Draslík, obsažený v nich brzdí zadržování vody v těle, což je při hubnutí důležité.  Snižují také hladinu inzulínu v krvi, hormonu, který vyvolává hlad a podporuje ukládání tuků zejména v oblasti břicha. Rovněž dokážou zrychlit váš metabolismus.

Naše kokosové vody jsou lahodné a uplatní se i v kuchyni

Naše kokosové vody jsou nejen zdravé, jsou také chutné. Mají lahodnou, lehce sladkou chuť a voní po ořechu. Můžete je vypít samotné nebo je použít při přípravě různých smoothies.  Hodí se také do pudinků i jako zálivka do salátů nebo jako náhrada za obyčejnou vodu. U našich kokosových vod s příchutěmi je třeba počítat s tím, že přidané ingredience, jako je například ananas nebo lotosový květ, ovlivňují chuť kokosové vody a tím i jídla, do kterého je přidáte.

Nahlédněte do naší nabídky kokosových vod!

https://www.kimgroup.cz/vody