Akční nabídka B2B Kim Group plná novinek

Velkoobchod Kim Group opět nabízí pravidelnou akční nabídku. Tentokrát je tvořená samými novinkami. Pojďme se s nimi blíže seznámit.

Bezdrátová nabíječka Xiaomi GDS4142GL – zaručí pohodlné a bezpečné nabíjení vašeho smartphonu. Nemusíte ho vytahovat z obalu, stačí ho pouze položit na tuto nabíječku.

https://www.kimgroup.cz/nabijecky-mobilnich-telefonu/xiaomi-gds4142gl/

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 2  Classic Edition Obsidian Black – hodinky, ve kterých se snoubí elegance s pokročilými fitness a zdravotnickými funkcemi. Můžete se těšit například na 12 přednastavených sportovních režimů a analýzu vašeho výkonu. Hodinky budou sledovat i váš srdeční tep, saturaci krve kyslíkem i hladinu stresu.

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky/xiaomi-amazfit-gtr-2-classic-edition-obsidian-black/

Phillips OneBlade výměnné břity 3 Ks, QP230/50 – tyto břity oceníte, pokud máte holicí strojek OneBlade (QP26×x), OneBlade (QP25×x) a OneBlade Pro (QP65×x).

https://www.kimgroup.cz/zastrihovace/philips-oneblade-vymenne-brity-3-ks-qp230-50/

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Black vás potěší nejen špičkovou kvalitou zvuku a nenápadným, stylovým designem. Jsou velice pohodlná, při poslechu hudby vás nebude rušit okolní hluk. Pokud naopak chcete vnímat okolní dění, můžete používat pouze jedno sluchátko.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka/xiaomi-mi-true-wireless-earbuds-basic-2-black/

Robotický vysavač Xiaomi Roborock S6 Max V je profesionální uklízeč, který umí vysát i vytřít. Po spárování s vaším smartphonem ho můžete ovládat pomocí aplikace Mi Home. Stačí mu zadat úkoly a tento robotický uklízeč se pustí do práce. Skvěle se orientuje ve vašem interiéru, poradí si i s překážkami. Dokáže se přizpůsobit všem typům místnosti i prostoru. Díky svému vysoce kvalitnímu infračervenému systému nepotřebuje ke své práci světlo.

https://www.kimgroup.cz/roboticke-vysavace-5/xiaomi-roborock-s6-max-v-black/

Headset Jabra Talk 25 vám nabídne pohodlné telefonování. Během hovoru budete mít volné ruce, což se hodí například během jízdy autem, na kole či na motorce.

https://www.kimgroup.cz/handsfree/jabra-talk-25/

Epilátor Braun Silk-Épil 1 2-170 je velice účinný a současně velmi šetrný vůči pokožce. Během aplikace nebude cítit žádnou bolest. Aplikátoru neunikne mu ani nejmenší chloupek Výběžky SoftLift Tips nadzvedniu i ty nejmenší chloupky a speciální systém s 20 pinzetami je odstraní i s kořínky.

https://www.kimgroup.cz/epilatory-a-depilatory/braun-silk-epil-1-1-170/

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS Blue si vás získají nejen svým elegantním designem. Budou vás také podporovat ve zdravém životním stylu. Zaznamenají počet vašich kroků i kalorií, které během nich spálíte. Nechybějí ani pokročilé fitness funkce. Samozřejmostí je měření srdečního tepu, délky i kvality spánku.

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-3/xiaomi-amazfit-gts-blue/

Zubní kartáček Xiaomi Soocas X3U zaručí, že vaše zuby budou dokonale čisté a bílé. Nečistoty ani zubní plak nemají proti němu žádnou šanci. Kromě čtyř režimů čištění obsahuje tři zubní kartáčky v jednom. K dispozici je v bílé i černé barvě.
https://www.kimgroup.cz/elektricke-kartacky-2/xiaomi-soocas-x3u-white/
https://www.kimgroup.cz/elektricke-kartacky-2/xiaomi-soocas-x3u-black/

Powerbanka Xiaomi Redmi 18W Fast Charge disponuje ohromující kapacitou 20000 mAh. Díky tomu s ní nabijete veškeré drobné zařízení. Kromě spousty energie vám nabídne bezpečné nabíjení i možnost nabíjet dvě zařízení současně.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-redmi-18w-fast-charge-20000mah-bila/

Holicí strojek Braun Series 9 9290CC Wet&Dry přichází ke slovu tam, kde běžné holicí strojky selhávají. Jeho hlava zachytí i ležící vousy a vousy rostoucí různými směry. Navíc se plně přizpůsobí vaší pokožce. Holí šetrně i efektivně, ke stejnému místu se rozhodně nemusíte vracet. Jak název tohoto strojku napovídá, hodí se pro mokré i suché holení. Rovněž vám může posloužit i jako zastřihovač.

https://www.kimgroup.cz/zastrihovace/braun-series-9-9290cc-wet-dry/