Akční nabídka B2B Kim Group s. r.o.

Pro velkoobchod Kim Group s. r. o. je charakteristická kvalita, rychlost, výborná komunikace a příznivá cena. Nejen to. U některého zboží je vždy akční cena. Podívejme se na současnou akční nabídku B2B Kim Group s. r o.

Logitech Stereo Headset H110 – sluchátka nejen pro poslech hudby

S elegantními sluchátky Logitech si nejen vychutnáte poslech vaší oblíbené hudby. Sluchátka vám skvěle poslouží také pro internetovou komunikaci, hraní her. Součástí výbavy sluchátek je mikrofon, který dokáže eliminovat okolní šum a tak se postarat o nerušenou zábavu.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka-2/logitech-stereo-headset-h110/

Superpotravina – kokosové mléko 1000 ml

B2B Kim Group se zabývá nejen chytrou elektronikou. Součástí jeho nabídky je i potravinářské a drogistické zboží krátkodobé spotřeby, což znamená trvanlivost maximálně 6 měsíců. V regálech velkoobchodu Kim Group se mimo jiné nachází velice oblíbené, zdravé a vysoce kvalitní kokosové mléko v balení 100 ml. Tuto superpotravinu, která mimo jiné posiluje imunitní systém, nabízíme za akční cenu.

https://www.kimgroup.cz/potraviny-a-drogerie/kokosove-mleko-1000ml/

Braun BT3221 – zastřihovač pro dokonalý vzhled

S Braun BT3221 už nemusíte chodit k holiči. Tento zastřihovač vousů i vlasů s 20 možnostmi nastavení délky a doživotně ostrými břity se postará o dokonalé kontury. Lze ho použít pro libovolný styl vlasů i vousů.

https://www.kimgroup.cz/zastrihovace-2/braun-bt-3221/

Pořádejte videokonference s kamerou USB Home Web Cam Full HD Black W88 S

Potřebujete uskutečnit videokonferenci? Ideálním řešením je kamera USB Home Web Cam Full HD W88 S. Ocení ji také učitelé a všichni, kteří být v kontaktu se svými klienty či přáteli pomocí videohovorů.  Kromě nadstandardní kvality obrazu i zvuku nabídne širokou kompatibilitu a snadnou instalaci.

https://www.kimgroup.cz/webkamery/usb-home-web-cam-full-hd-black/

Holicí strojek Braun Series 9 925S – spojení vysoké účinnosti i šetrnosti vůči pokožce

V holicím strojku Braun Series 9 925S se snoubí vysoká účinnost s výjimečnou šetrností vůči pokožce. Strojek se hodí pro suché i mokré holení, pro holení s použitím pěny či gelu. Součástí výbavy strojku jsou dva středové zastřihovače, které si snadno poradí s každým typem vousů.

https://www.kimgroup.cz/holici-strojky/braun-series-9-9325s/

Braun SE 3.3270 pro bezbolestnou epilaci

Epilace se neobejde bez bolesti, to však neplatí pro epilátor Braun SE 3.3270. Speciální pinzety zaručí optimální úhel provádění epilace, osvětlení SmartLight odhalí i ten nejmenší chloupek. To není vše. Braun SE 3.3270 obsahuje speciální výstupky Soft Lift, které lehce nadzvednou chloupky a dva masážní válečky, které se starají o příjemný průběh epilace.

https://www.kimgroup.cz/epilatory-a-depilatory/braun-silk-epil-3-3270-epilator--5320-/

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi Airdots Basic – nestárnoucí klasika

V akční nabídce B2B Kim Group najdete také oblíbená bezdrátová sluchátka se samonabíjecím pouzdrem Xiaomi Mi Airdots Basic. Kromě špičkové kvality zvuku se pyšní odolností vůči vodě i potu,  možností využít služeb hlasového asistenta i velkou výdrží baterie.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka-2/xiaomi-mi-airdots-basic/

Xiaomi Imilab C1 017 IP Camera 1080P WIFI White – pečlivý domácí hlídač

Chcete mít neustále dokonalý přehled o dění ve vaší domácnosti? V kameře Xiaomi Imilab C1 017 IP Camera 1080P WIFI White budete mít bdělého hlídače, který spolehlivě ohlídá vaši domácnost. Infračervená světla s inteligentním IR-CUT filtračním stropem mu umožňují pracovat i v noci.

https://www.kimgroup.cz/ip-kamery-2/xiaomi-imilab-c1-017-ip-camera-1080p-wifi-white-2/