Akční nabídka velkoobchodu Kim Group s. r. o.

B2B Kim Group si kromě kvality, spolehlivosti, výborné komunikace a rychlosti zakládá na příznivé ceně. Navíc pravidelně chystá akční nabídky. Nahlédněme do současné akční nabídky  B2B Kim Group s. r. o..

Kamera USB Home Web Cam Full HD Black nejen pro učitele

Naše kamera USB Home Web Cam Full HD Black skvěle poslouží nejen učitelům při distanční výuce. Využijí jí všichni, kteří chtějí uskutečnit videokonferenci, natočit video na You Tube nebo komunikovat pomocí video hovoru a to zejména v současné době kdy se život opět více než jindy přesune do online prostředí. Samozřejmostí je nadstandardní kvalita obrazu i zvuku.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/usb-home-web-cam-full-hd-black/

Neobyčejná konvice Xiaomi Mi Smart Kettle

Chytrá varná konvice Xiaomi Smart Kettle se na první pohled neliší od běžné rychlovarné konvice. Za obyčejným vzhledem se však skrývá schopnost komunikovat pomocí mobilní aplikace Mi Home, ohřát vodu během chvilky i sledovat teplotu vody pomocí LED světla s indikací teploty. Konvice Xiaomi Smart Kettle je nejen chytrá, je také odolná a bezpečná, Může se také pochlubit vysokým výkonem i snadnou údržbou.

https://www.kimgroup.cz/rychlovarne-konvice/xiami-mi-kettle-xiaomi-chytra-rychlovarna-konvice/

Bdělý domácí hlídač Xiaomi Imilab C1 017 IP Camera 1080P WIFI White

Kamera Xiaomi Imilab C1 017 IP Camera 1080P WIFI White je bdělým hlídačem, který neúnavně bdí nad vaší domácností. Infračervená světla s inteligentním IR-CUT filtračním stropem mu umožňuje vykonávat službu hlídače i v noci. Při podezřelém pohybu spustí alarm a pošle vám upozornění emailem.

Kamera dokáže také zajistit obousměrný zvuk, a tím umožnit komunikaci s rodinou na dálku.

https://www.kimgroup.cz/ip-kamery-2/xiaomi-imilab-c1-017-ip-camera-1080p-wifi-white-2/

Xiaomi Haylou Solar – hodinky pro každou příležitost

Chytré hodinky Xiaomi Haylou Solar jsou oblíbené nejen pro svůj minimalistický a elegantní design. Ocení je všichni pohybově aktivní uživatelé. Změří jim srdeční tep i aktivitu ve dvanácti sportovních režimech.

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-3/xiaomi-haylou-solar/

Sluchátka Xiaomi Haylou GT1 PRO a Xiaomi Mi AirDots Basic – stálice na trhu

Společnost Xiaomi má několik stálic na trhu, Kromě jejích fitness náramků řadu Xiaomi Mi Band k nim patří bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou GT1 PRO a Xiaomi Mi AirDots Basic, která jsou součástí naší akční nabídky. Oboje sluchátka si vás získají elegantním designem, pohodlným nošením, špičkovou kvalitou zvuku, velkou výdrží baterie i jednoduchým ovládáním.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka-2/xiaomi-haylou-gt1-pro/.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka-2/xiaomi-mi-airdots-basic/

 Chytrý indukční vařič Xiaomi Induction Cooker promění obyčejné jídlo v delikatesu

Vytvořit i z obyčejného jídla delikatesu umí nejen profesionální kuchaři. S naším chytrým indukčním vařičem Xiaomi Induction Cooker to dokážete i vy. Na tomto vařiči jídlo nepřipálíte. Po celou dobu vaření se jeho teplota nemění. Za jedinečností tohoto chytrého vařiče stojí dvoufrekvenční zahřívací technologie, přesné ovládáním teploty a pět režimů vaření.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-chytra-domacnost/xiaomi-induction-cooker/

Chytrý rýžovar Mi Induction Heating Rice Cooker – váš průvodce asijskými kuchyněmi

Asijské kuchyně se v poslední době staly hitem. S naším chytrým rýžovarem Mi Induction Heating Rice Cooker můžete objevovat její chuť přímo ve vaší kuchyni. Základem všech asijských kuchyní je rýže. V našem rýžovaru připravíte spolu s rýží i další ingredience. Za schopností tohoto rýžovaru proměnit obyčejné potraviny v delikatesy asijské kuchyně stojí špičková technologie mikro-tlakového ohřívání, vnitřní litinová nádoba několik programů vaření.

https://www.kimgroup.cz/ryzovary/xiaomi-mijia-2-indukcni-ryzovar/