Akční podzimní nabídka velkoobchodu Kim Group

B2B Kim Group má pro vás opět akční nabídku. Kromě vysoce účinných jednorázových roušek v ní najdete například oblíbené sluchátka, kamery i router. Nahlédněte do podzimní akční nabídky velkoobchodu Kim Group.

USB Home Web Cam Full HD Black – W88 S – webkamera pro videokonferenci

Chcete uspořádat videokonferenci nebo natočit video na You Tube? V obou případech vám skvěle poslouží kamera USB Home Web Cam Full HD. Tuto šikovnou kameru v elegantní černé barvě ocení také učitelé, kterým umožní přenášet výuku ze třídy online do domácností žáků a být s nimi v kontaktu i pomocí video hovorů.

USB Home Web Cam Full HD uspokojí i náročné uživatele. Nabídne jim obraz nadstandardní kvality a neméně kvalitní zvuk. Kamera potěší také svou širokou kompatibilitou a snadnou instalací.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/usb-home-web-cam-full-hd-black/

Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150´promění váš domov v soukromé kino

Chcete mít doma své soukromé kino? Vsaďte a projektor Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150´. Můžete se těšit na extrémně krátké zaostření, obraz v kvalitě 4K a neméně kvalitní zvuk. S tímto naším projektorem si budete připadat jako v kině nebo na koncertě.

https://www.kimgroup.cz/projektory/xiaomi-mi-4k-laser-projector-150/

K oblíbeným sluchátkům Xiaomi Mi Airdots Basic nyní zdarma žvýkačky Halls Ice Rush

Známá bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi Airdots Basic není třeba představovat. Jejich elegantní a současně praktický design i špičková kvalita zvuku jim získaly velkou oblibu. Nyní můžete mít tato sluchátka za velmi příznivou cenu a navíc k nim dostanete zdarma 2 balení žvýkaček Halls Ice Rush.

 https://www.kimgroup.cz/sluchatka-2/xiaomi-mi-airdots-basic/

Xiaomi Imilab C1 017 IP Camera 1080P WiFi White – spolehlivý strážce vaší domácnosti

V kameře Xiaomi Imilab C1 017 IP Camera 1080P WiFi najdete spolehlivého hlídače, který bude bdít nad vaší domácností ve dne i v noci. Tomuto bdělému strážci neunikne žádný podezřelý pohyb. Mobilní aplikace Mija vám umožní sledovat na displeji svého smartphonu dění ve vaší domácnosti. Vestavěný mikrofon a reproduktor nepostará o čistý obousměrný zvuk, což oceníte při komunikaci s rodinou na dálku.

https://www.kimgroup.cz/ip-kamery-2/xiaomi-imilab-c1-017-ip-camera-1080p-wifi-white-2/

Xiaomi Mi Router 4A – pro stejně silný signál ve vašem domě

S routerem Xiaomi Mi Router 4A budete mít ve vašem domě stejně silný signál i kvalitní bezdrátové připojení s rychlým přenosem dat. Kromě snadné instalace vám nabídne algoritmus opravy chyb i funkci rodičovské kontroly, která vám naservíruje detailní přehled o on-line činnosti vašich potomků.

https://www.kimgroup.cz/access-pointy--routery/xiaomi-mi-router-4a/