Akční zboží velkoobchodu Kim Group s. r. o.

B2B Kim Group sází nejen na kvalitu, spolehlivost, rychlost, příznivou cenu a výbornou komunikaci. Pro své zákazníky pravidelně připravuje akční nabídky. V současné akční nabídce B2B Kim Group s. r. o. najdeme tyto produkty.

USB Home Web Cam Full HD Black

Naší kameru USB Home Web Cam Full HD Black ocení nejen učitelé. Skvěle poslouží všem, kteří chtějí uskutečnit videokonferenci, natočit video na You Tube nebo komunikovat pomocí video hovoru. Můžete se těšit na nadstandardní kvalitu obrazu i zvuku.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/usb-home-web-cam-full-hd-black/

Xiaomi Mi Smart Kettle – chytrá varná konvice (16126)

Chytrá varná konvice Xiaomi Smart Kettle vypadá jako obyčejná rychlovarná konvice. Na rozdíl od ní můžete s naší chytrou konvicí komunikovat pomocí mobilní aplikace Mi Home. Díky schopnosti ohřívat vodu rovnoměrně, přivede vodu do varu během chvilky. LED světlo s indikací teploty vám umožní stále sledovat teplotu vody.

Společnost Xiaomi dala této konvici do vínku odolnost, vysoký výkon, bezpečnost i snadnou údržbu.

https://www.kimgroup.cz/rychlovarne-konvice/xiami-mi-kettle-xiaomi-chytra-rychlovarna-konvice/

Xiaomi Imilab C1 017 IP Camera 1080P WIFI White

V kameře Xiaomi Imilab C1 017 IP Camera 1080P WIFI White najdete bdělého a neúnavného domácího hlídače, který spolehlivě ohlídá vaši domácnost. Infračervená světla s inteligentním IR-CUT filtračním stropem mu umožňují sledovat vaši domácnost i během noci. Tomuto bdělému hlídači neujde žádný podezřely pohyb. Při jeho detekci spustí alarm a pošle vám upozornění emailem.

Kamera umí nejen hlídat, dokáže také zajistit obousměrný zvuk, což se hodí při komunikaci s rodinou na dálku.

https://www.kimgroup.cz/ip-kamery-2/xiaomi-imilab-c1-017-ip-camera-1080p-wifi-white-2/

Xiaomi Haylou Solar

Chytré hodinky Xiaomi Haylou Solar se pro svůj minimalistický a elegantní vzhled hodí na trénink i do společnosti. Kromě monitorování srdečního tepu, změří vaši aktivitu ve dvanácti sportovních režimech. Po spárování s vaším smartphonem vám zobrazí notifikace a poslouží vám jako přehrávač vaší oblíbené hudby.

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-3/xiaomi-haylou-solar/

Sluchátka Xiaomi

Naše akční nabídka obsahuje také sluchátka značky Xiaomi, Jedná se o bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou GT1 PRO a Xiaomi Mi AirDots Basic. Oboje sluchátka mají jedno společné – nabídnou vám elegantní design, pohodlné nošení, svobodu pohybu, vysokou kvalitu zvuku, jednoduché ovládání i velkou výdrž baterie,

https://www.kimgroup.cz/sluchatka-2/xiaomi-haylou-gt1-pro/.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka-2/xiaomi-mi-airdots-basic/