APPLE IPHONE 6S PLUS 128GB GOLD

APPLE IPHONE 6S PLUS 128GB GOLD

 

Apple Iphone 6SPLUS 128GB Gold je dokonalý zvenčí i zevnitř. Hned na první pohled vás zaujme svým dokonale propracovaným designem. Po jeho zapnutí budete vědět, že držíte v ruce jedinečný kousek z dílny společnosti Apple.

Iphone, který vám rozumí

Tento iphone společnosti Apple vám dokonale rozumí. Pružně reaguje na každý váš dotek. v závislosti na tom, do jaké hloubky stisknete displej. Díky tomu se vám otevřou větší možnosti interakce. Jeho ovládání je rychlé a snadné.

Patříte-li mezi příznivce zdravého životního stylu, najdete i v tomto směru v Apple Iphone 6SPLUS 128GB Gold svého pomocníka. Nabídne vám pohybový kompresor M9, který počítá vaše kroky a měří vzdálenosti.

Společník pro nevšední zážitky

Jedinečné zážitky vám zprostředkuje nejen jeho displej s HD rozlišením, který vám nabídne dokonale věrné a živé barvy. A nejen to. Neméně kvalitní snímky si můžete pořídit pomocí fotoaparátu Sight s optickou stabilizací obrazu. Výsledkem jsou snímky, na kterých jsou zvěčněny okamžiky těsně před i po stisknutí spouště. Fascinující je také technologie Live Photos, díky níž ožijí vámi pořízené záběry pouhým přitlačením na ně. Fotoaparát Sight vám poslouží i pro natáčení videi v té nejvyšší kvalitě – 4K.

Nezklame ani přední fotoaparát FaceTime s rozlišením 5Mpx a bleskem RetinaFlash. S ním pořídíte bezkonkurenční selfie.


Svižnost a výkon

Tento smartphone vás zaujme také svým bezkonkurenčním výkonem, který zajišťuje vyspělý čip A9. Díky tomu jeho rychlost i odezva odpovídají stolnímu počítači. Svou rychlostí a odezvou odpovídá stolnímu počítači. Veškeré hry i aplikace vám poběží plynule, bez jediné chybičky.

U Apple Iphone 6SPLUS 128GB Gold nemusíte čekat, než se vám webová stránka konečně načte. Tento iphone vám nabídne rychlejší Wi-Fi připojení a také doslova bleskově rychlé stahování v mobilních sítích 4G LITE Advnacer.


Perfektní zabezpečení vašich dat

 

Nutnost pamatovat si heslo je minulostí. K odemčení Iphonu vám bude stačit otisk prstu. Tento způsob odemykání posunuje bezpečnost vašich dat na novou úroveň. Všechna vaše data budou v dokonalém bezpečí.

Jednička mezi operačními systémy

 

IOS 10 je jedničkou mezi mobilními operačními systémy. Kromě rychlejšího vyhledávání vám nabídne vylepšenou výchozí kolekci aplikací Apple, aplikací, vybroušených do nejmenších detailů.

 

Klíčové vlastnosti

  • Elegantní design

  • Pokročilý Multi-Touch

  • Fotoaparát Sight s optickou stabilizací obrazu

  • Technologie Live Photos

  • Bezkonkurenční výkon díky čipu A9

  • Operační systém iOS 10

  • Odemykání pomocí otisků prstů