B2B Kim Group s. r. o. zajistí pokrytí signálu pro celé domácnosti i kanceláře

Zajistit pokrytí stejně silného signálu pro každé místo své domácnosti či kanceláře je nesmírně důležité. B2B Kim Group s. r. o. vám nabízí řešení v podobě své nabídky routek a repeateru. Kromě stabilního signálu budete mít možnost propojení velkého množství zařízení současně. Podívejme se na produkty velkoobchodu Km Group, které vám toto vše zajistí.

Mi Router 4A – na každém místě stejný signál

Ne na každém místě ve vašem domě je stejně silný signál. Řešením je náš Xiaomi Mi Router 4A, který vám zajistí kvalitní bezdrátové připojení. Pracuje se standardem 802,11a (5GHz), 802,11b (2,4GHz) a 802,11g (2,4GHz), jeho vysílání je typu Dual-band, tzn. dvoupásmové. Rychlost připojení dosahuje skvělých 1167 Mb/s.

https://www.kimgroup.cz/access-pointy--routery/xiaomi-mi-router-4a/

Xiaomi Mi Router 4C – nejen pro pokrytí signálu celé domácnosti či kanceláře

Xiaomi Mi Router 4C umí nejen zajistit pokrytí signálu celé domácnosti či kanceláře, Díky mocnému výkonu vestavěné 64 MB RAM dokáže také propojit až 64 zařízení současně. Jeho čtyři vysoce výkonné antény zajistí signál, který nezastaví ani několik zdí .Router umožňuje provozování duální Wi-Fi na frekvenci 2,4 GHz o síle signálu 5 dBi.

https://www.kimgroup.cz/access-pointy--routery/xiaomi-mi-router-4c/

Kde končí router, tam začíná Xiaomi Mi WiFi Repeater PRO

Router je velice schopným a užitečným pomocníkem. Někdy potřebujete silnější signál, než jaký vám router dokáže nabídnout. Odpovědí na vaše potřeby je Xiaomi Mi WI-Fi Range Extender PRO. Tento přístroj pomáhá s vytvořením rychlé sítě. Pracuje s 802.11n Wi-Fi technologií, čímž zaručuje stabilní pokrytí.

https://www.kimgroup.cz/access-pointy--routery/xiaomi-mi-wifi-range-extender-pro/