B2B Kim Group vítá jaro novinkami za příznivé ceny

Příchod jara vítají nejen Velikonoce, vítáme ho i my v B2B Kim Group. Připravili jsme pro vás novinky za příznivé ceny. Pojďme si je prohlédnout.
Pro vaši ochranu i ochranu druhých
Respirátor KADI 001 – Třída ochrany FFP 2 Bílý je velice účinný. Umí zachytit více 95 % virů i bakterií. Kromě nich zachytí také prachové a smogové částice, aerosoly i pyl.
Ve skladu velkoobchodu Kim Group nechybějí ani antigenní testy pro detekci SARS-CoV-2. Oba jsou účinné, rychlé a bezbolestné. Antigenní test – sars-cov-2 antigen rapid test kit (colloidal gold) – 20 ks. slouží k detekci SARS-CoV-2 ze slin. Antigenní test – SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test – 1 ks. má stejný účel, rozdíl je pouze v provedení testu. Ten se provádí pomocí výtěru z nosu a nosohltanu. Oba testy obdržely VÝJIMKU PRO ANTIGENNÍ TESTY vydané MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. za účelem uvedení na trh pro použití laickou osobou v rámci celoplošného testování
Pro perfektní úklid
Jaro je nejen symbolem nových začátků, je také symbolem úklidu. Pro mnoho lidi je však tato činnost nutné zlo. Naše produkty dokážou proměnit úklid v zábavu. Tyčová podlahová myčka Kärcher FC 5 1.055–400.0 umí v jediném pracovním kroku vysát i vytřít. Vysaje drobné nečistoty, jako je například prach, drobky či chlupy po domácích mazlíčcích, a současně vytře rozlité i zaschlé tekutiny. S touto tyčovou myčkou je otravné a namáhavé vyměňování špinavé vody minulostí. S Kärcher FC 5 1.055–400.0 budete vytírat vždy čistou vodou.
Pokud nechcete mít s úklidem nic společného a hledáte někoho, kdo tuto otravnou činnost převezme za vás, objednejte si u nás robotický vysavač Xiami Roborock S6 MAX V Black. Tento profesionální uklízeč pracuje samostatně, rychle, precizně, důkladně a současně tiše. Navíc je vám kdykoli k dispozici. Perfektně vysaje i vytře. Dokonale se orientuje v interiéru, překážky pro něho nepředstavují žádný problém. Obejde se nejen bez vaší přítomnosti, ke své práci nemusí mít dokonce ani světlo. Nedílnou součástí jeho výbavy je inteligentní detekce koberců, díky níž neomylně rozezná koberec od podlahy. Pokud se jeho baterie vybije, zajede si k nabíjecí stanicí a ihned po nabití pokračuje v práci tam, kde skončil.
Pro rychlé a bezpečné nabíjení
S nabíjecí podložkou Xiaomi GDS4142GL nabijete svůj smartphone také pohodlně. Nemusíte ho vytahovat z obalu ani hledat zásuvku. S powerbankou Xiaomi Redmi 18W Fast Charge kromě smartphonu nabijte také sluchátka, chytré hodinky, fitness náramek a další drobné zařízení.
Pro nevšední zážitek z hudby
Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Black se pyšní elegancí a současně nenápadností. Čeká váš špičkově kvalitní zvuk. S těmito sluchátky si můžete nerušeně vychutnat poslech vaší oblíbené hudby. Chcete-li během poslechu naopak vnímat okolní dění, můžete použít jen jedno sluchátko. Kromě poslechu hudby máte k dispozici hlasového asistenta i možnost přijmout či ukončit hovor.
Pro dokonalé pohodlí při telefonování
Chcete-li mít během telefonování volné ruce, vsaďte na headset Jabra Talk 25. Můžete s ním telefonovat dokonce i během jízdy autem, na kole či na motorce. Navíc nemusíte mít telefon těsně u ruku, technologie Bluetooth se postará o přenos zvuku až na 30 metrů.
Pro zdravý životní styl
Chytré hodinky Amazfit GTS Blue ocení především příznivci zdravého životního stylu. Nepřetržitě zaznamenávají uživatelovu denní aktivitu, počet ušlých kroků i počet spálených kalorií. Bedlivě sledují jeho srdeční tep i kvalitu jeho spánku. V jejich výbavě nechybějí ani pokročilé fitness funkce. Sportovce potěší také 12 sportovních režimů. Hodinky jsou nejen praktické, mohou se pochlubit také elegantním designem. Příjemná je nejen jejich cena, nýbrž i doprava zdarma.
Chcete-li mít pevné zdraví, nemělo by vám být lhostejné, co pijete. Kokosové mléko s příchutí japonská matcha 330 ml je vyrobeno z nejkvalitnějších zralých kokosů. Kromě osvěžení a spousty energie vám naše kokosové mléko dodá nemalé množství vitamínů i minerálů. Dokonce vám pomůže posílit imunitní systém.
Pro zářivě bílé zuby
Zářivě bílé zuby získáte s naším elektrickým zubním kartáčkem Xiaomi Soocas X3U. Jeho tajemství spočívá v sonické technologii s vysokou frekvencí, která mu umožňuje generovat až 40 000 pohybů za minutu. Při takové extrémní rychlosti neobstojí nečistoty ani velmi odolný zubní plak. Výsledkem jsou čisté, zářivě bílé a zdravé zuby. Kartáček je nelítostný k zubnímu plaku a nečistotám, je však velmi šetrný k vašim zubům i dásním. K dispozici máte dvě barevné varianty, bílou a černou.
Pro dokonalé oholení či zastřižení vousů
Holicí strojek Braun Series 9 9290CC Wet&Dry nastupuje tam, kde běžné holicí strojky končí. Jeho speciálně navržená hlava dokáže zachytit ležící vousy a vousy rostoucí různými směry. Díky své flexibilitě se plně přizpůsobí vaší pokožce. Jediným tahem oholí více vousů než jiné strojky. Navíc se nemusíte ke stejnému místo vracet dvakrát. Kromě suchého a mokrého holení vám strojek poslouží i jako zastřihovač.
Všechny zmíněné produkty velkoobchodu Kim Group si můžete objednat zde
https://www.kimgroup.cz/