BLACK FRIDAY 23.11.2018 a CYBER MONDAY SE BLÍŽÍ

Black Friday je hlavně o chytré elektronice

Chytrá elektronika si získává stále větší oblibu. Není divu, že na Black Friday je jedním z nejvíce kupovaných druhů zboží. Obchodníci na toto chování spotřebitelů pružně zareagovali a každým rokem na Black Friday nabízejí obrovské slevy, někdy dokonce i totální výprodej na chytré elektroniky. Ani Black Friday 2018 nebude jiný.

Chytrá elektronika na vás nepočká

Každým rokem na Black Friday lze díky obrovským slevám ušetřit spoustu peněz. Slevy se týkají různého druhu zboží. Je doporučováno, abychom se nenechali ovlivnit magickým slůvkem „sleva“ a zachovali si při nákupu chladnou hlavu. Ukvapenost není dobrý rádce a nezřídka díky ní nakoupí spotřebitel nevýhodně.

V některých případech se naopak vyplatí rychle nakoupit. Toto pravidlo platí pro zboží, o které je největší zájem. Na prvním místě v žebříčku zájmu druhu zboží je chytrá elektronika. Na Black Friday je velice výhodné nakoupit chytrou elektroniku. Často se stává, že pokud zaváháte s koupí zboží tohoto druhu, je pozdě. Jiný spotřebitel byl rychlejší. Tato skutečnost se týká také nákupů v e-shopu.

Sledujte informace o Black Friday a buďte mezi prvními, kteří využijí nabídku obrovských slev na chytrou elektroniku. Letošní Black Friday se koná 23. 11 2018.

Máte pocit, že máte vše z chytré elektroniky a že nic nepotřebujete? Chytrou elektroniku mohou však potřebovat vaši blízcí nebo vaši přátelé. Blíží se Vánoce a spolu s nimi i čas nakupování dárků. Využijte k tomu Black Friday, na nákupu vánočních dárků velice ušetříte. Navíc chytrá elektronika patří mezi dárky, které zaručeně potěší.

Black Friday je oblíbený i u nás

Pojem Black Friday byl donedávna pro nás naprosto neznámý. Tento svátek slev k nám přišel z USA. A spolu s ním i velký zájem o chytrou elektroniku. Pro velký zájem byl Black Friday prodloužen i na pondělí. Název Cyber Monday nevznikl náhodou, důvodem jeho vzniku je velká obliba chytré elektroniky. Velké slevy na toto zboží vás čekají i v pondělí po Black Friday.

Do účasti na Black Friday se zapojují nejen známé značky, mezi jeho účastníky patří i menší obchodníci. Z chytré elektroniky se můžete těšit na obrovské slevy výrobků renomovaných značek, jako je například Lenovo. Apple. Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony a další.

Kim Group s. r. o. – pravidelný účastník ročníků Black Friday

Black Friday získává i u nás stále větší oblibu. Přibývá nových prodejců, kteří se této akce účastní i pravidelných účastníků této akce. Ani na letošním ročníku Black Friday nebude chybět společnost Kim Group s. r. o., která se zabývá prodejem chytré elektroniky. Nabídne vám zajímavé slevy mnoha svých produktů. Můžete se těšit na ohromující slevy smartphonů, smart Watch, fitness náramků a další chytré elektroniky.

Zapište si do svých diářů a kalendářů datum 23. 11 2018 a nezapomeňte se podívat na naše webové stránky kimgroup.cz.

https://www.kimgroup.cz/vyprodej-mobilnich-telefonu-a-chytre-elektroniky/