Vážení zákazníci, ve dnech 19.4 a 22.4. máme z důvodu státních svátku zavřeno. Veškeré dotazy, objednávky a výdeje zboží, budeme vyřizovat po návratu 23.4.

Brzo spustíme novou platební metodu Google Pay

Připravujeme pro vás novou možnost platby

Nasloucháme vašim potřebám, našim cílem je vaše spokojenost. Chceme vám poskytnout rychlejší, jednodušší a efektivnější prostředí pro váš nákup. Připravujeme pro vás novou možnost platby – platbu pomocí služby Google Pay.

Proč Google Pay?

Způsob platby s Google Pay je pohodlný, rychlý i bezpečný. Při platbě pomocí Google Pay jsou vaše data v naprostém bezpečí. Vaše platební údaje jsou chráněny několika úrovněmi zabezpečení.

Služba Googla Pay využívá jeden z nejpokročilejších systémů na světě. Platíte-li pomocí Google Pay, služba neuvede při platbě skutečné číslo vaší platební karty, uvede pouze číslo virtuálního účtu, které slouží jako zástupce údaje z účtu.

S Google Pay můžete svůj účet spravovat kdekoli, na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci. Placení s Google Pay je navíc velmi jednoduché.

Služba Google Pay vám umožňuje užívat stejné výhody a odměny, které užíváte u své klasické platební karty. A nejen to. Do Google Pay si můžete uložit také své věrností i dárkové karty.

S Google Pay máte dokonalý přehled o všech svých nákupech. Rovněž máte přístup k osobním doporučením.

Banky si za provedené transakce účtují poplatky. U služby Google Pay je tomu jinak. U Google Pay neplatíte žádné poplatky za transakce. Je zcela zdarma.

Nemáte mobilní aplikaci Google Pay? Můžete si ji zdarma stáhnout na https://pay.google.com/intl/cs_cz/about/

 

Jsme zde pro vás

kimgroup.cz