Brzo spustíme novou platební metodu Google Pay

Připravujeme pro vás novou možnost platby

Nasloucháme vašim potřebám, našim cílem je vaše spokojenost. Chceme vám poskytnout rychlejší, jednodušší a efektivnější prostředí pro váš nákup. Připravujeme pro vás novou možnost platby – platbu pomocí služby Google Pay.

Proč Google Pay?

Způsob platby s Google Pay je pohodlný, rychlý i bezpečný. Při platbě pomocí Google Pay jsou vaše data v naprostém bezpečí. Vaše platební údaje jsou chráněny několika úrovněmi zabezpečení.

Služba Googla Pay využívá jeden z nejpokročilejších systémů na světě. Platíte-li pomocí Google Pay, služba neuvede při platbě skutečné číslo vaší platební karty, uvede pouze číslo virtuálního účtu, které slouží jako zástupce údaje z účtu.

S Google Pay můžete svůj účet spravovat kdekoli, na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci. Placení s Google Pay je navíc velmi jednoduché.

Služba Google Pay vám umožňuje užívat stejné výhody a odměny, které užíváte u své klasické platební karty. A nejen to. Do Google Pay si můžete uložit také své věrností i dárkové karty.

S Google Pay máte dokonalý přehled o všech svých nákupech. Rovněž máte přístup k osobním doporučením.

Banky si za provedené transakce účtují poplatky. U služby Google Pay je tomu jinak. U Google Pay neplatíte žádné poplatky za transakce. Je zcela zdarma.

Nemáte mobilní aplikaci Google Pay? Můžete si ji zdarma stáhnout na https://pay.google.com/intl/cs_cz/about/

 

Jsme zde pro vás

kimgroup.cz