Chytré hodinky Garmin pro sport nyní za výhodnou cenu

Sportovní hodinky Garnin potěší srdce každého sportovce. Jsou doslova nabité různými chytrými funkcemi a senzory pro sport. Navíc jsou velmi elegantní. Díky jejich elegantnímu designu a vyměnitelnému pásku se stanou vaším společníkem nejen při sportovních aktivitách. Budou s vámi v práci a dokonce i ve společnosti. Výjimkou jsou hodinky Garmin Instinct, které jsou vyrobeny pro pobyt v terénu, kde můžete čelit extrémním podmínkám. V současné době si můžete u nás tyto chytré sportovní hodinky objednat za velmi příznivou cenu.

Hodinky Garmin Fenix 5X Plus Sapphire Black + Black – vás ohromí svým designem. Kromě designu vás zaujmou také svou výbavou. Kromě integrovaných senzorů k nim můžete připojit různá externí čidla.  Nechybí ani sportovní profily s vlastními funkcemi a individuálním nastavením. Potěší také chytrá funkce Group Track, která zajistí přehled o všech členech vaší výpravy, pokročilá navigace i možnost s nimi bezkontaktně platit.

Sportovní hodinky Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Black + Black band si vás získají nejen svým výborně čitelným a současně úsporným  Chroma displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 1,2".  Naservírují vám různé sportovní i outdoorové funkce. K dispozici vám bude také tréninkový deník Garmin Connect. O přesnou orientaci v terénu se postará pokročilá navigace.  I s těmito hodinkami můžete platit bezkontaktně. Oceníte také jejich širokou konektivitu i velkou výdrž jejich baterie.

Hodinky Garmin Fenix 5S Plus Sapphire obsahují nejen pokročilou navigaci, jejich displej vám zobrazí také barevné mapy, díky nimž si můžete naplánovat trasu. Podobně jako ostatní sportovní hodinky Garmin jsou i tyto hodinky plné sportovních a outdoorových funkcí. 

Kromě klasických funkcí, jako je například měření tepu, počtu kroků, obsahují sportovní profily s vlastními funkcemi a individuálním nastavením. K dispozici vám bude i tréninkový deník Garnin Connect. Tyto hodinky jsou však jedinečné, za jejich výjimečností stojí jejich schopnost měřit obsah kyslíku v krvi.  Tyto jedinečné hodinky si můžete u nás objednat v elegantní černé a neutrální bílé barvě.

Sportovní hodinky Garmin Instinct potěší každého outdoorového nadšence, ocení je také vojáci. Tyto hodinky jsou totiž určeny pro extrémní podmínky v terénu. Jsou velice odolné, dokonce splňují americké vojenské normy. Kromě odolnosti jsou pro pobyt v terénu vybaveny pokročilou navigací i funkcí TrackBack, která vám najde zpáteční cestu.

Nechybí ani klasické funkce, jako je například měření tepu, sportovní profily s vlastními funkcemi a individuálním nastavením. Tyto hodinky vám změří dokonce i míru vašeho stresu. Mohou se hodit také informace o počasí, kalendář a funkce „Najdi můj telefon“.

Tyto chytré oudoorové hodinky najdete ve třech barevných provedeních – černé, modré a červené.

https://www.kimgroup.cz/