Chytré světlo na strop od XIAOMI je prostě skvělé

XIAOMI STROPNÍ SVÍTIDLO

elegantní design, vysoký rozsah teploty a jasu barev, noční režim, snadná instalace, možnost dálkově ovládat pomocí smartphonu

Mezi oblíbené výroky společnosti Xiaomi patří různé stolní lampičky i stropní svítidla. Stropní svítidlo XIAOMI YLXD01YL, které najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, je nejen funkční. Je také elegantní a chytré.

Elegantní moderní minimalistický design

Jednoduchý, moderní a minimalistický design stropního svítidla XIAOMI YLXD01YL zapadne do každého interiéru. Svítidlo je velice nenápadné, i díky tomu nebude navzdory modernímu designu působit rušivě v žádném interiéru. Nemusíte mít obavy, že se dovnitř svítidla dostane prach. O jeho odolnost vůči prachu se kromě jeho tvaru postará i certifikace IP60.

Světlo pro čtení i pro relaxaci

Stropní svítidlo XIAOMI YLXD01YL vás mile překvapí svou kvalitou. Přestože se jedná o stropní svítidlo, bez problémů dokáže nahradit stolní lampu. Tuto schopnost mu propůjčují LED diody s indexem barevného vykreslování, dosahujícího až 95Ra.

Toto svítidlo lze použít i jako noční světlo. Stačí přepnout na měsíční režim, nazývaný též noční režim a jasné, ostré světlo se v okamžiku promění v tlumené, jemné uklidňující světlo, které vám pomůže uvolnit se před spaním. Na výběr máte více možností než pouze dva režimy. Toto stropní svítidlo totiž nabízí možnost regulace teploty a jasu světla. Oceníte také jeho dlouhou životnost, která činí úctyhodných 25 tisíc hodin.

Svítidlo XIAOMI YLXD01YL je chytré

Chytrost tohoto svítidla společnosti Xiaomi spočívá nejen v možnosti regulace teploty, jasu světla a možnosti přepnout na noční režim. Svítidlo například pozná, že jste usnuli a samo se automaticky zhasne, čímž šetří energii. Jeho ovládání je jednoduché. Lze ho ovládat pomocí dálkového ovladače i pomocí aplikace ve smartphonu. Na výběr máte ze dvou aplikací – aplikace Yeelight nebo aplikace Mi Smart Home.

Nabízí také možnost ovládání dotykem nebo pouze hlasem. Potěší vás také možnost propojení s virtuální asistentkou Alexou od společnosti Amazon nebo s Google Asistent či Google Home. Naprostou samozřejmostí je rozhraní Bluetooth.

Snadná instalace během pár minut

Nejprve nainstalujete kovový rám, který je vybaven dvěma konektory pro střídavé vodiče. Stisknete pouze červená tlačítka a zasunete vodiče do otvorů a rámeček je namontován.

Následuje připojení vlastního svítidla. Jeho připojení je velice snadné. Stisknete západku na každé jeho straně a svítidlo je připojeno ke stropu. Zbývá pouze spárovat svítidlo s dálkovým ovladačem, mobilní aplikací nebo další službou.

 

Klíčové vlastnosti

  • Vysoký rozsah teploty a jasu barev

  • LED diody

  • Elegantní, minimalistický design

  • Odolnost vůči prachu

  • Možnost ovládat pomocí ovladače, mobilních aplikací a dalších služeb

  • Možnost ovládat dotykem nebo hlasem

  • Jednoduchá instalace

  • Dlouhá životnost

.

Tento skvělý produkt můžete koupit na:  https://www.kimgroup.cz/svitidla/xiaomi-ylxd01yl/