Chytrý vařič nejen na chalupu, to je Xiaomi Mi Induction Cooker

Xiaomi Mi Induction Cooker 

 

Krátký popis

jednoduché ovládání, přednastavené režimy vaření, LED displej, technologie pro udržení stálé teploty

Je pro vás vaření nudné? S indukčním vařičem Xiaomi Mi Induction Cooker, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, vás bude vaření bavit.

S indukčním vařičem zvládne vaření každý

Indukční vařič Xiaomi Mi Induction Cooker je pro každého. Oblíbí si ho nadšenci do vaření i ti, kteří s vařením zrovna nekamarádí. Vaření s tímto vařičem je snadnější než klasické vaření.

Na přední straně vařiče je umístěn knoflík, který slouží k jeho ovládání. Dlouhým stisknutím tohoto knoflíku zapnete vařič. Požadovaný výkon nastavíte otáčením tohoto knoflíku. Na výběr máte z pěti režimů úpravy jídel – smažení, dušení, klasické vaření (polévky, omáčky), vaření v páře, ohřívání.

Indukční vařič je navíc vybavený LED displejem, který vám zobrazí informace o nastavené teplotě, času.

S vařičem Xiaomi Mi Induction Cooker je vaření zábavné

Nebaví vás stát nekonečné hodiny u plotny? S vařičem Xiaomi Mi Induction Cooker nemusíte. Poté, co jste ho zapnuli a nastavili požadovaný výkon, se můžete věnovat činnosti, která je pro vás zábavnější. O průběhu a teplotě vaření vás bude informovat LED displej.

Údržba vařiče je díky jeho smaltovanému povrchu velice jednoduchá. Nečistoty pouze lehce setřete mokrou houbičkou na nádobí. Indukční vařič je navíc opatřen dvojitou protiskluzovou ochranou, která zajistí, že se nádobí nepohybuje mimo plochu vařiče.

S Xiaomi Mi Induction Cooker jídlo nespálíte!

S tímto indukčním vařičem bude i začátečník kuchařský mistr. Indukční vařič Xiaomi Mi Induction Cooker je vybaven dvoufrekvenční technologií pro udržení stálé teploty.

Výkon 2100 W, kterým, kterým tento vařič disponuje, je rozdělen do 99 různých úrovní plamene, což zajistí přesné ovládání teploty. Výsledkem je, že se teplota po celou dobu vaření, dušení a další tepelné úpravy jídla nemění.

S tímto indukčním vařičem se vám nestane, že byste jídlo spálili. Jeho 99 teplotních režimů zajistí, že každá surovina, kterou tepelně upravujete, má svůj speciální režim. Jedině tak, lze dosáhnout úpravy jídla – jeho chuti i konzistence, podle vašich představ.

Je známé, že jídlo tepelnou úpravou z velké části ztrácí své nutriční hodnoty. To však neplatí pro indukční vařič Xiaomi Mi Induction Cooker. Nutriční hodnoty jídla, které jste na něm připravili, jsou z větší části zachovány.

 

Klíčové vlastnosti

  • Dvoufrekvenční technologie pro stálé udržení teploty

  • 99 různých úrovní plamene

  • LED displej

  • Jednoduché ovládání

  • Smaltovaný povrch

  • Protiskluzová ochrana

  • Výkon 1200 WVíce na : https://www.kimgroup.cz/xiaomi-chytra-domacnost/xiaomi-induction-cooker/