Čtvrtý adventní akční víkend – chytré hodinky pro sportovce

Chytrá elektronika potěší každého. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za velmi příznivé ceny.

Zlatý adventní akční víkend

Adventní neděle mají své názvy podle kovu, železná, bronzová, stříbrná, zlatá. Rostoucí cena kovu má připomínat blížící se vánoční svátky a podporovat předvánoční shon a stres.

To však my nechceme. Naopak si přejeme, abyste objevili kouzlo adventu a v klidu se připravili na slavení vánočních svátků. Chytrá elektronika je praktická, přijde vždy  vhod. U nás ji nakoupíte v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu, tlačenic. A navíc za velice příznivé ceny.

U nás je každý adventní víkend plný zajímavých nabídek. Poslední, čtvrtý adventní akční víkend potrvá až do neděle 22. 12 2019.

Chytré hodinky Garmin Fenix 5X Sapphire – ráj sportovců

Chytré hodinky Garmin Fenux 4X Saphire vás okouzlí svým velkým, kruhovým barevným displejem s vysokým rozlišením, který nikdy nezhasíná. Jeho safírové sklo je nejen elegantní, chrání ho také před škrábanci.

Výbava těchto hodinek představuje ráj pro všechny příznivce sportu. Samozřejmostí jsou běžné funkce, jako je například snímač srdečního tepu, krokoměr. Garmin Fenux 4X Saphire jsou vybaveny také pokročilým funkcemi pro efektivnější trénink i předpřipravenými tréninkovými plány pro běh i cyklistiku.

Najdeme v nich například běžecký profil se všemi funkcemi, které zlepší jejich kondici i běžeckou formu. Pro lyžaře je připraveno pět běžeckého i sjezdového lyžování. Hodinky poznají také druh lyžařova pohybu.

Tyto sportovní hodinky se hodí do terénu i do bazénu, voda jim neuškodí. Pokročilá navigační výbava umožňuje naprosto přesnou orientaci v jakémkoli terénu. Pokud si je vezmete do bazénu, změří vám uplavanou vzdálenost, SWOLF hodnotu, efektivitu plavání i počet záběrů. Dokonce rozeznají váš plavecký styl.

Garmin Fenux 4X Saphire jsou sice především sportovní, přesto vám poslouží jako elegantní módní doplněk. Stačí pouze vyměnit řemínek a ze sportovních hodinek se okamžitě stanou hodinky, které si můžete vzít kamkoliv.

. https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-2/garmin-fenix-5x-sapphire/