Čtvrtý adventní akční víkend – neobyčejné reproduktory

Chytrá elektronika potěší každého. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za velmi příznivé ceny.

Zlatý adventní akční víkend

Adventní neděle mají své názvy podle kovu, železná, bronzová, stříbrná, zlatá. Rostoucí cena kovu má připomínat blížící se vánoční svátky a podporovat předvánoční shon a stres.

To však my nechceme. Naopak si přejeme, abyste objevili kouzlo adventu a v klidu se připravili na slavení vánočních svátků. Chytrá elektronika je praktická, přijde vždy  vhod. U nás ji nakoupíte v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu, tlačenic. A navíc za velice příznivé ceny.

U nás je každý adventní víkend plný zajímavých nabídek. Poslední, čtvrtý adventní akční víkend potrvá až do neděle 22. 12 2019.

Google Home Mini – reproduktor, který vám poslouží nejen k poslechu hudby

Reproduktor Google Home Mini zaujme nejen svým designem a špičkovou kvalitou zvuku. Tajemství jeho výjimečnosti je skryto ve způsobu jeho ovládání i v jeho schopnosti odpovědět vám na různé otázky. Tímto způsobem se od něho dozvíte informace o počasí, sportu, financích a dalších oblastech, které vás zajímají.

Google Home Mini můžete ovládat pouze hlasem. Příkazem „OK, Google“, aktivujte možnost hlasového ovládání. V naší akční nabídce ho najdete v barvách, Charcoal,  Coral a Chalk.
https://www.kimgroup.cz/reproduktory/google-home-mini-charcoal/

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/google-home-mini-coral/

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/google-home-mini-chalk/

JBL Flip 5 – reproduktor pro cestovatele 

Pokud rádi cestujete, oceníte reproduktor JBL Flip 5. Je snadno přenosný, snese náročnější podmínky a navíc se může pochlubit elegantním designem. Přečká bez poškození i půlhodinové ponoření do vody hluboké 1 m.  

Tento reproduktor najde své uplatnění i na párty. Hodí se rozsah jeho frekvence od 65Hz do 20kHz i stereofonní zvuk, kterého docílíte připojením druhého reproduktoru, podporujícího funkci JB“ PartyBoss. Nechybí ani baterie, která se může pochlubit velkou výdrží 

Reproduktor JBL najdete v naší akční nabídce v elegantní černé barvě. 

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/jbl-flip-5-black/