Čtvrtý adventní akční víkend – sluchátka pro jedinečný audio zážitek

Chytrá elektronika potěší každého. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za velmi příznivé ceny.

Zlatý adventní akční víkend

Adventní neděle mají své názvy podle kovu, železná, bronzová, stříbrná, zlatá. Rostoucí cena kovu má připomínat blížící se vánoční svátky a podporovat předvánoční shon a stres.

To však my nechceme. Naopak si přejeme, abyste objevili kouzlo adventu a v klidu se připravili na slavení vánočních svátků. Chytrá elektronika je praktická, přijde vždy  vhod. U nás ji nakoupíte v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu, tlačenic. A navíc za velice příznivé ceny.

U nás je každý adventní víkend plný zajímavých nabídek. Poslední, čtvrtý adventní akční víkend potrvá až do neděle 22. 12 2019.

Se sluchátky Sony WH-CH700N jako na koncertě

Audio zážitek jako na koncertě si můžete dopřávat kdekoliv a kdykoliv. Stačí k tomu mít bezdrátová sluchátka Sony WH-CH700N Black. Své vynikající kvalitě zvuku vděčí kupolovitým reproduktorům a technologii DSEE (Digital Enhancement Engine). 

Kompatibilita s Androidem a iOS umožňuje provádět detailní zvukové nastavení pomocí bezplatné aplikace Sony Headphones Connet. Nastavitelné jsou i režimy digitálního zvukového pole.

Samozřejmostí je pohodlí, které zajišťuje otočná konstrukce a pohodlné náušníky.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka/sony-wh-ch700n-black/

Sluchátka Xiaomi Mi Airdots Basic – pro poslech hudby i během sportu

Se sluchátky Xiaomi Air Dots Basic si užijete hudbu kdekoliv, i při sportu. Jejich dynamické 7,2 mm měniče v kombinaci s ozvučnou konstrukcí se postarají o křišťálově čistý zvuk i hluboké basy. Ergonomický tvar sluchátek, zajistí, že budou pevně sedět ve vašich uších a současně se budete cítit pohodlně. Můžete s nimi bez obav sportovat, pot ani voda jim neuškodí.

U Xiaomi Air Dots Basic máte také možnost aktivovat hlasového asistenta nebo přijmout hovor. Potěší vás i velká kapacita baterie, která vydrží na jedno nabití až čtyři hodiny. Dochází-li baterii šťáva, opět jí dodá elegantní samonabíjecí pouzdro sluchátek, které vám může posloužit i jako powerbanka.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka/xiaomi-mi-airdots-basic/