Čtvrtý adventní akční víkend - smartphony se vždy hodí

Chytrá elektronika potěší každého. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za velmi příznivé ceny.
 
Zlatý adventní akční víkend
 
Adventní neděle mají své názvy podle kovu, železná, bronzová, stříbrná, zlatá. Rostoucí cena kovu má připomínat blížící se vánoční svátky a podporovat předvánoční shon a stres.
 
To však my nechceme. Naopak si přejeme, abyste objevili kouzlo adventu a v klidu se připravili na slavení vánočních svátků. Chytrá elektronika je praktická, přijde vždy  vhod. U nás ji nakoupíte v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu, tlačenic. A navíc za velice příznivé ceny.
U nás je každý adventní víkend plný zajímavých nabídek. Poslední, čtvrtý adventní akční víkend potrvá až do neděle 22. 12 2019.
 
Chytré telefony přijdou vždy vhod
 
Chytré telefony se staly běžnou součástí našeho života. Bez nich se neobejdeme. Součástí nabídky našeho čtvrtého adventního akčního víkendu je několik smartphonů renomovaných značek, které umí zaujmout.
 
LG G5 SE H840 Titanium Grey vás zaujme nejen svým elegantním designem. Po jeho zapnutí se můžete těšit na špičkovou kvalitu zvuku i obrazu.
Pořídíte s ním neméně kvalitní fotografie a videa. K tomu je vybaven zadním duálním fotoaparátem, duální LED diodou, laserovým zaostřením a různými funkcemi. Dokonalé selfie pořídíte s přední kamerkou s rozlišením 8Mpx.
https://www.kimgroup.cz/lg/lg-g5-se-h840-titanium-grey/
 
LG Q6 M700A 32GB Dual SIM Platinum vás osloví především svým elegantním minimalistickým designem se zaoblenými rohy, díky nimž se pohodlně drží v dlani. Jeho eleganci umocňuje bezrámečkový 5,5" IPS displej s poměrem stran 18:9, který vám nabídne obraz plný živých, věrných barev. Nezklame ani 100°širokoúhlá přední kamera, která umožní širší záběr vašich selfie.
https://www.kimgroup.cz/lg/lg-q6-m700a-32gb-dual-sim-platinum/
 
Apple IPhone 6S Plus 16GB Gold (CPO) se může pochlubit především atraktivním designem a 3D Multi-Touch. Vnímá, do jaké hloubky stisknete displej, což vám otevírá nové možnosti. Ve výbavě tohoto IPhonu nechybí ani fotoaparát s rozlišením 12Mpx, který nahrává okamžiky před a po záběru. K životu je probudíte pouhým přitlačením na fotografii.  
https://www.kimgroup.cz/apple/apple-iphone-6s-plus-16gb-gold--cpo/
 
Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) 6GB/64GB Gray si vás získá nejen svým reprezentativním designem. Kombinace štíhlého celokovového těla s lehkým zaoblením a precizního provedení působí velice zajímavě a elegantně. Jeho atraktivitu umocňuje jeho 5,7 palcový AMOLED displej se širokými pozorovacími úhly, který tvoří 80 % čelní strany telefonu.
 
Po jeho zapnutí vám naservíruje široké spektrum barev s velkým jasem i kontrastním poměrem. Asus Zenfone 3 Deluxe  se může pochlubit také svým křišťálově čistým zvukem i výbavením, se kterým pořídíte špičkově kvalitní fotografie i videa.
https://www.kimgroup.cz/asus/asus-zenfone-3-deluxe--zs570kl--6gb-64gb-gray/