Dezinfekce a roušky pro vaši ochranu

Dezinfekce a roušky se staly součástí našeho života. Nesmí proto chybět ani v pestré nabídce B2B Kim Group.

Roušky nyní za akční cenu

V naší akční nabídce se objevily dva druhy jednorázových roušek, HYGIENICKÁ ROUŠKA NA ÚSTA MEDICAL (3A MEDICAL) a HYGIENICKÁ ROUŠKA NA ÚSTA 3-VRSTVÁ (NON-MEDICAL).

Hygienická rouška na ústa Medical (3A Medical) obsahuje ochranný filtr FFPI, který zachytí minimálně 80 % všech škodlivých částic. Roušku tvoří tři vrstvy netkaného textilu, což umožňuje zachytit i nejmenší mikroorganismy. https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/hygienicka-rouska-na-usta-medical--3a-medical-baleni-50ks/

Hygienická rouška na ústa 3.vrstvá (non-Medical) má ve své výbavě mikrobakteriální filtr. Tuto roušku ocení především alergici. Je totiž vyrobená ze tří vrstev měkké antialergické netkané textilie.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/hygienicka-rouska-na-usta-3-vrstva--non-medical-baleni-50ks/

Dezinfekce, které šetří vaši pokožku

Je nám doporučováno používat dezinfekci. Není však dezinfekce jako dezinfekce. V pestré nabídce velkoobchodu Kim Group najdete dezinfekci, která je nekompromisní vůči virům a bakteriím, avšak šetrná vůči pokožce. Na výběr máte z několika dezinfekčních gelů na ruce různých velikostí.

Naše gely jsou účinné bez použití vody. Stačí vytlačit do dlaně kapku o velikosti nehtu, rychle rozetřít, dokud nejsou ruce suché a po jedné minutě začne gel ničit viry i bakterie. Není nutné si předem umýt ruce. Dezinfekční gely se hodí na cesty, po použití veřejných toalet i jako dezinfekce rukou před jídlem.

V regálech skladu B2B Kim Group se nachází také víceúčelový dezinfekční přípravek. Tajemství jeho vysoké účinnosti spočívá v jeho obsahu peroxidu vodíku a stříbra. Hodí se pro dezinfekci rukou i pro dezinfekci povrchů, nástrojů, zařízení apod. I tento vysoce účinný přípravek je šetrný k vaší pokožce.

 Naše roušky i dezinfekční prostředky najdete zde

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/