Druhý adventní akční víkend – chytré hodinky renomovaných značek

Předvánoční shon je v plném proudu. Mnoho lidí běhá po obchodech a shání vánoční dárky. Vystupte z davu a nakupujte vánoční dárky chytře, z pohodlí domova, bez stresu i spěchu. Darujte svým blízkým chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek a přitom vůbec nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři předvánoční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za zajímavé akční ceny.

Bronzový adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl upozornit na blížící se vánoční svátky a motivovat lidi k účasti na předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali atmosféru adventu. I advent má své kouzlo. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu a tlačenic.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho druhého adventního akčního víkendu se objeví o půlnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do neděle 8. 12 2019.

Chceme vám také pomoci při výběru vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky.

Neobyčejné hodinky Garmin Fenix 5X Sapphire

Chytré hodinky Garmin Fenux 4X Saphire vypadají na první pohled docela obyčejně. Po jejich zapnutí okamžitě zjistíte, že nejsou vůbec obyčejné. Zaujme vás jejich velký, kruhový, barevný displej s vysokým rozlišením, který nikdy nezhasíná. Jeho safírové sklo mu poskytuje ochranu před škrábanci.

Patří-li někdo z vašich blízkých k příznivcům sportu, tyto chytré hodinky mu udělají velkou radost. Nad jejich vybavením zajásá srdce každého sportovce. Kromě běžných funkcí, jako je například snímač srdečního tepu, krokoměr v nich najdete mnoho pokročilých funkcí pro efektivnější trénink. Nechybí ani předpřipravené tréninkové plány pro běh i cyklistiku. Samozřejmostí je pokročilá navigační výbava i schopnost odolat vodě.

Hodinky potěší běžce, plavce i lyžaře. V jejich výbavě se skrývá běžecký profil se všemi funkcemi, které zlepší jejich kondici i běžeckou formu. Neméně perfektní servis poskytnou i plavcům. Změří jim uplavanou vzdálenost, SWOLF hodnotu, efektivitu plavání i počet záběrů. Dokonce dokážou rozeznat plavecký styl. Pro lyžaře je připraveno pět běžeckého i sjezdového lyžování. Hodinky poznají také druh lyžařova pohybu.

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-2/garmin-fenix-5x-sapphire/

 

Samsung Galaxy Watch 46MM SM-R800 Silver – váš elegantní osobní trenér

Každý sportovec ocení osobního trenéra. Darujte ho svým sportovně založeným blízkým v podobě chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 46MM SM-R800 Silver! Tento trenér jim bude neustále pomáhat s udržením i se zvýšením jejich kondice. Senzory hodinek budou pozorně a neúnavně sledovat pohyb výkony ve více než 39 sportovních aktivitách. Dokážou také změřit srdeční tep i kvalitu spánku. Po spárování se smartphonem nabídnout možnost využít aplikaci Samsung Helath, která sleduje dokonce hladinu stresu. Samozřejmostí je navigace GPS, výškoměr a barometr.

 Hodinky jsou také velice elegantní a odolné. Jejich odolnost splňuje podmínky vojenského standardu MIL-STD-810G. Odolají nejen vodě a prachu, neublíží jim ani tlak až 5 ATM. Oceníte také jejich rychlé nabití i velkou výdrž jejich baterie. S těmito chytrými hodinkami budete všude styloví. Lze měnit design jejich ciferníku i jejich silikonový pásek.  

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-2/samsung-galaxy-watch-46mm-sm-r800-silver/