Druhý adventní akční víkend – fitness náramky pro zdravý životní styl

Předvánoční shon je v plném proudu. Mnoho lidí běhá po obchodech a shání vánoční dárky. Vystupte z davu a nakupujte vánoční dárky chytře, z pohodlí domova, bez stresu i spěchu. Darujte svým blízkým chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek a přitom vůbec nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři předvánoční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za zajímavé akční ceny.

Bronzový adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl upozornit na blížící se vánoční svátky a motivovat lidi k účasti na předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali atmosféru adventu. I advent má své kouzlo. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu a tlačenic.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho druhého adventního akčního víkendu se objeví o půlnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do neděle 8. 12 2019.

Chceme vám také pomoci při výběru vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky.

Fitness náramek Honor Band 4 – inteligentní a elegantní společník pro sport

Lámete si hlavu nad tím, co dát svým blízkým pod vánoční stromek? Elegantním a praktickým dárkem je fitness náramek Hobor Band 4, který potěší především příznivce sportu. Kromě obvyklého sportovního vybavení v něm najdou režim pro každý sport. Neublíží mu voda dokonce ani potápění až do hloubky 50 m. Po spárování se smartphonem je k dispozici aplikace Endomondo, která výrazně přispěje k větší efektivitě tréninku. Přijde vhod také velká výdrž baterie.

Tento inteligentní a elegantní náramek si můžete objednat za akční cenu v barvě Coral Pink https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/honor-band-4-coral-pink/. Midnight Navy https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/honor-band-4-midnight-navy/ a Meterorite Black https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/honor-band-4-black/.

Xiaomi Amazfit COR 2 Black – náramek, který měří tep přímo ze zápěstí

Chytré náramky značky Xiaomi jsou známé svou kvalitou, elegancí i svou bohatou výbavou, kterou ocení především sportovci. Výjimkou není ani fitness náramek Xiaomi Amazfit COR 2 Black, který potěší svým sportovním vybavením. Jeho jedinečnost spočívá především ve schopnosti měřit tep přímo ze zápěstí. Po spárování se smartphonem lze prostřednictvím aplikace Mi Fit App sledovat na displeji telefonu své sportovní výsledky. Aplikaci si lze zdarma stáhnout na Google play. Potěší také jeho nízká hmotnost i jeho odolnost vůči vodě a potu.

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/xiaomi-amazfit-cor-2-black/

Fitness náramek Xioami MI Band 2 Black – jeden z nejprodávanějších produktů

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 Black není třeba představovat. O jeho velké oblibě svědčí jeho umístění na přední příčce top nejprodávanějších produktů. Tento elegantní náramek nechybí ani v nabídce našeho druhého akčního víkendu.

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/xiaomi-miband-2-black/

Mykronoz Zefit Pink – stylový náramek, který vám pomůže zůstat v kondici

Dalším tipem na vánoční dárek je stylový fitness náramek Mykronoz Zefit Pink. Náramek spočítá kroky, ušlou vzdálenost i spálené kalorie. Rovněž bude bdít nad kvalitou spánku. Samozřejmostí je odolnost vůči vodě i potu.

Své denní aktivity můžete sledovat na jeho přehledném OLED displeji. Ovládání je velice jednoduché, stačí k tomu pouze jediné tlačítko. Náramek si také dobře rozumí se smartphonem. V tom však nespočívá tajemství jeho jedinečnosti.

Jeho výjimečnost je skrytá nejen v jeho stylovém designu. Náramek ukazuje také čas a nabízí možnost přenést statistiky pomocí dostupného softwaru a USB kabelu do počítače. K dispozici je možnost nastavení denních cílů, sledování své úrovně výkonu i analýza pokroků.

Náramek Zefit bude nejen bdít nad vaším zdravým a nad vašimi sportovními výkony. Bude vás také skvěle motivovat.

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/mykronoz-zefit-pink/