Druhý adventní akční víkend – tip na dárek pro ty, kteří se rádi dělí o hudbu

Předvánoční shon je v plném proudu. Mnoho lidí běhá po obchodech a shání vánoční dárky. Vystupte z davu a nakupujte vánoční dárky chytře, z pohodlí domova, bez stresu i spěchu. Darujte svým blízkým chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek a přitom vůbec nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři předvánoční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za zajímavé akční ceny.

Bronzový adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl upozornit na blížící se vánoční svátky a motivovat lidi k účasti na předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali atmosféru adventu. I advent má své kouzlo. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu a tlačenic.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho druhého adventního akčního víkendu se objeví o půlnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do neděle 8. 12 2019.

Chceme vám také pomoci při výběru vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky.

Ultimate Ears Boom 2 Indigo Black – reproduktor s 360°zvukem

Reproduktor Ultimate Ears Boom 2 Indigo Black se hodí pro poslech hudby i pro párty. Jeho 360°zvuk spolehlivě rozjede každou párty. Bude se vám také hodit jeho velká odolnost. Odolá vodě, prachu i nárazům, nepoškodí ho sníh ani bahno. Potěší také velká výdrž baterie i jeho jednoduché ovládání, včetně možnosti ovládat ho na dálku i bez telefonu.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/ultimate-ears-boom-2-indio-black--984-000628-/

JBL Charge 4 Blue – reproduktor pro párty pod širým nebem

Pořádá rád některý z vašich blízkých venkovní párty? Potěší ho dárek v podobě reproduktoru JBL Charge 4 Blue. Velká odolnost, štědrá kapacita jeho baterie, možnost připojení dalších zařízení a zvuk špičkové kvality ho předurčuje pro venkovní párty.

 https://www.kimgroup.cz/reproduktory/jbl-charge-4-blue/

JBL Boonbox – reproduktor, který rozjede každou párty

Skvělým tipem na dárek pro milovníky párty je reproduktor JBL Boombox. Jeho zvuk je kvalitní a silný. Dunivé hluboké basy a křišťálově čisté výšky roztančí každou párty.

 K dispozici je možnost volby mezi režimem, kde vyniknou dunivé basy a režimem, kde naopak dominují křišťálově čisté vyšší tóny. Pro intenzivnější zvuk ho lze spojit s dalšími reproduktory. Potěší také štědrá kapacita jeho baterie, kterou lze dokonce používat jako powewrbanku. Reproduktor je také velice odolný, neuškodí mu ani voda ani rozlité pití.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/jbl-boombox-black/

Google Home Mini Charcoal – reproduktor, který lze ovládat pouhým hlasem

Reproduktor Google Home Mini Charcoal poslouží nejen k přehrávání hudby. Bude odpovídat také na vaše otázky. Získáte informace o počasí, dopravě, financích, sportu, výživě, a další. Na Google Home Mini si lze nahrát také informace o vašem těle, sepsat nákupní seznam, nastavit si upozornění a časovač nebo se nechat informovat o provozu cestou do práce či na výlet. Rozhodnete-li se pro poslech hudby, reproduktor vám nabídne služby Google Music, Spotify, YouTube Music, Pandora a TuneIn Play.

Google Home Mini je jedinečný i ve způsobu ovládání. Kromě dotykového ovládání ho můžete ovlát pouze hlasem.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/google-home-mini-charcoal/