Druhý adventní akční víkend – tip na praktický dárek nejen pro ženy

Předvánoční shon je v plném proudu. Mnoho lidí běhá po obchodech a shání vánoční dárky. Vystupte z davu a nakupujte vánoční dárky chytře, z pohodlí domova, bez stresu i spěchu. Darujte svým blízkým chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek a přitom vůbec nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři předvánoční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za zajímavé akční ceny.

Bronzový adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl upozornit na blížící se vánoční svátky a motivovat lidi k účasti na předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali atmosféru adventu. I advent má své kouzlo. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu a tlačenic.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho druhého adventního akčního víkendu se objeví o půlnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do neděle 8. 12 2019.

Chceme vám také pomoci při výběru vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky.

Chytrá váha Xiaomi Mí Body Compostion potěší nejen ženy

Ženy obvykle řeší svou váhu a snaží se zhubnout. Naše chytrá váha Xiaomi Mí Body Compostion je nejen pro tyto ženy. Ocení jí také ti, kteří chtějí pěknou, svalnatou postavu. Množství svalové hmoty v těle zajímá také ty, kteří se chtějí pochlubit svými svaly.  

Chytrá váha odhalí nejen kila navíc. Zobrazí přesný přehled složení těla, podíl tělesného tuku, svalů, vody i kostí. Někdo nemá problémy s kily navíc, přesto může mít nízký podíl svalové hmoty a naopak vyšší podíl tuku v těle. I s tím je dobré něco dělat. Naše chytrá váha hlídá vaše zdraví.

Váha zobrazí nejen přehled aktuálního složení, nabídne vám také vaše případné pokroky či naopak neúspěchy v podobě grafů. Tím vás motivuje ke zdravému životnímu stylu.

Výborně si rozumí s vaším smartphonem, který pracuje s Androidem verzí 4.4 a vyšší a iOS verzí 7.0 a vyšší. Při propojení váhy s telefonem vám mobilní aplikace MiFit zobrazí také hodnotu BMI. Aplikaci nemusíte stahovat, po prvním zvážení se sama uvede do provozu.

Tato chytrá váha je vhodná pro děti i dospělé, kteří váží méně než 150 kg.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-osobni-vahy/xiaomi-mi-body-composition-scale/