Druhý adventní akční víkend – tipy na dárky nejen pro řidiče

Předvánoční shon je v plném proudu. Mnoho lidí běhá po obchodech a shání vánoční dárky. Vystupte z davu a nakupujte vánoční dárky chytře, z pohodlí domova, bez stresu i spěchu. Darujte svým blízkým chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek a přitom vůbec nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři předvánoční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za zajímavé akční ceny.

Bronzový adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl upozornit na blížící se vánoční svátky a motivovat lidi k účasti na předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali atmosféru adventu. I advent má své kouzlo. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu a tlačenic.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho druhého adventního akčního víkendu se objeví o půlnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do neděle 8. 12 2019.

Chceme vám také pomoci při výběru vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky.

Xiaomi Yi Dashboard Camera Grey – autokamera, která vám dodá důkazy

Autokamera Xiaomi Yi Dashboard Camera Grey je praktický dárek pro řidiče, který se jim může hodit. Při dopravní nehodě mají důkazy cenu zlata. Autokamera Xiaomi Yi Dashboard Camera Grey poskytne nadstandardně kvalitní nahrávky a to i v noci. Její soustava skleněných čoček s UV filtrem poskytnou šíři záběru 165° a kvalitní záznam bez odlesků. Kamera nepřetržitě nahrává videa ve Full Hd kvalitě 60 snímků za vteřinu. Na výběr je také detailnější rozlišení 1296px při nahrávání 30 snímků za vteřinu. Kamera snese hrubší zacházení, dokonce ustojí i oheň, což výrazně zvyšuje šanci na uchování záznamu při vážných nehodách.

Kamera nabídne také pokročilé možnosti asistence řízení. Neúnavně s dokonalou přesností hlídá bezpečnou vzdálenost mezi vozidly, varuje před nechtěným opuštěním jízdního pruhu. Nechybí ani senzor nárazu, který zabrání přemazání záznamu, možnost připojení pomocí Wi-Fi s mobilní aplikací ani prostorný barevný displej.

https://www.kimgroup.cz/digitalni-kamery/xiaomi-yi-dashbord-camera-grey/

Mezi praktické dárky, kterými potěšíte každého, patří smartphony. V nabídce našeho druhého adventního akčního víkendu najdete několik chytrých telefonů renomovaných značek za velice příznivou cenu. Na tyto telefony se můžete podívat zde https://www.kimgroup.cz/smart-week/.