Druhý adventní akční víkend – tipy na dárky pro příznivce hudby

Předvánoční shon je v plném proudu. Mnoho lidí běhá po obchodech a shání vánoční dárky. Vystupte z davu a nakupujte vánoční dárky chytře, z pohodlí domova, bez stresu i spěchu. Darujte svým blízkým chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek a přitom vůbec nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři předvánoční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za zajímavé akční ceny.

Bronzový adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl upozornit na blížící se vánoční svátky a motivovat lidi k účasti na předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali atmosféru adventu. I advent má své kouzlo. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu a tlačenic.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho druhého adventního akčního víkendu se objeví o půlnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do neděle 8. 12 2019.

Chceme vám také pomoci při výběru vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky.

Sluchátka Sony WH-CH700 N Black – kombinace kvality a pohodlí

Bezdrátová sluchátka Sony WH-CH700 N Black jsou skvělým vánočním dárkem pro ty, kteří si chtějí nerušeně vychutnat hudbu. S těmito sluchátky budete jako na koncertě. Jedinečný audio zážitek nebude rušit ani okolní hluk ani nepohodlí či vybitá baterie.

Sluchátka si skvěle rozumějí se smartphonem. K možnosti provádět detailní zvukové nastavení pomocí stačí si zdarma stáhnout aplikaci aplikace Sony Headphones Connect.

S těmito sluchátky můžete nechat svůj telefon v kapse, Sony WH-CH700 N ho nahradí. Jako bonus je možnost využití funkce Google Asistent.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka/sony-wh-ch700n-black/

QCY T2C/T1S – sluchátka pro sportovní aktivity

Poslechne si rád některý z vašich blízkých svou oblíbenou hudby během sportování? Darujte mu bezdrátová sluchátka QCY T2C/T1S! Jsou pohodlná, lehká i odolná. Neublíží jim voda ani pot. Jejich ergonomický tvar zajišťuje pevné usazení v uchu. Vaši blízcí si mohou s těmito sluchátky nerušeně užívat křišťálově čistý zvuk, aniž by cítili, že nějaká sluchátka mají. Rovněž přijde vhod samonabíjecí pouzdro, které poslouží i jako powerbanka.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka/qcy-t2c-t1s/