Garmin Fenix 5X Sapphire – hodinky pro každou příležitost

Krátký popis:

barevný displej, odolnost vůči škrábancům, pokročilá navigace, mapa Evropy, podpora GPSS a  GLONASS, velké množství pokročilých tréninkových funkcí, odolnost vůči vodě

Neobyčejné hodinky pro každou příležitost -  to jsou chytré hodinky Garmin Fenic 5X Sapphire, které jsou součástí pestré nabídky společnosti Kim Group. Čím tyto hodinky zaujmou?

Neobyčejné hodinky s obyčejným vzhledem

Chytré hodinky Garmin Fenix 5X Sapphire nepatří k hodinkám, které na první pohled zaujmou.  Jejich atraktivita je skrytá uvnitř. Po jejich zapnutí vás čeká 1,2" velký, kruhový, barevný displej s rozlišením 240 x 240 pixelů. Displej nezhasíná a navíc je výborně čitelný i na slunci. Dokonalou ochranu proti poškrábání mu zaručuje safírové sklo. To však není jediné tajemství jejich výjimečnosti.

S těmito hodinkami se neztratíte

S těmito chytrými hodinkami se spolehlivě zorientujete ve městě i v terénu. Jejich výbava je úctyhodná - 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr a akcelerometr. Nechybí ani podpora satelitních systémů GPS a GLONASS.

Jedinečnost těchto hodinek spočívá v možnosti zobrazení topografických map kdekoliv v Evropě. S těmito hodinkami nosíte na svém zápěstí mapu celé Evropy.

Ráj sportovců

K chytrým hodinkám neodmyslitelně patří snímač srdečního tepu. Chytré hodinky  Garmin Fenix 5X Sapphire nejsou v tomto případě žádnou výjimkou. V jejich výbavě najdeme optický snímač srdečního tepu, který funguje nepřetržitě 24 hodin denně. Samozřejmostí jsou funkce měření počtu kroků, kalorií i kvality spánku.

Hodinky patří k nejlépe vybaveným hodinkám na našem trhu. Naservírují vám mnoho pokročilých tréninkových funkcí pro efektivnější trénink. Mezi ně patří různá nastavení alarmů na srdeční tep, tempo běhu, ryhlost, vzdálenost, výkon. Rovněž lze využít předpřipravené tréninkové plány pro běh i jízdu na kole. Běžci mají přímo na trase k dispozici rozsáhlé údaje o svém výkonu.

Vrcholem běžeckého profilu je automatická funkce clim/run a počítadlo ušlých metrů Climb Odometer. Miniaplikace Performance Widget naservíruje běžcům funkce, které jim pomohou kromě kondice zlepšit i jejich běžeckou formu. Nechybí ani metriky, umožňující detailní sledování efektivity i zlepšení.

Na své si přijdou také plavci a lyžaři. Hodinky se nezaleknou vody, disponují vodotěsností až do hloubky 100 metrů. Plavcům změří uplavanou vzdálenost, SWOLF hodnotu, efektivitu plavání, počet záběrů a dokonce rozpoznají plavecký styl.

Lyžařům nabídnou pět funkcí běžeckého a sjezdového lyžování. Hodinky precizně zaznamenávají každý lyžařův pohyb. Neomylně poznají, kdy lyžují a kdy se pohybují na vleku.

Nečeká vás nemilé překvapení v podobě vybité baterie. Při běžném používání baterie vydrží bez nabití úžasných 12 dní

Hodinky si skvěle rozumí s vaším smartphonem

Tyto hodinky se kamarádí s vaším smartphonem s operačním systémem Anroid nebo iOS. Stačí je bezdrátově propojit pomocí Bluetooth nebo Wi-Fi. Hodinky vás upozorní na příchozí hovor, textovou zprávu a e-mail, aniž byste museli vzít telefon do ruky. Propojením hodinek s vaším telefonem navíc synchronizujte naměřené data s nástrojem Garmin Connect.

Hodinky pro každou příležitost

Robusní kovové tělo hodinek bylo vytvořeno pro náročné podmínky. Přesto si je můžete vzít nejen na sportovní aktivity. Stačí jednoduše, rychle a bez nářadí vyměnit řemínek a ze sportovních hodinek se stanou hodinky, které si můžete vzít kamkoliv.

Klíčové vlastnosti

  • Barevný displej
  • Safírové, extrémně odolné sklo
  • Pokročilá navigace, mapa Evropy včetně podpory GPS a GLOMASS
  • Optický snímač srdečního tepu
  • Pokročilé tréninkové funkce
  • Odolnost vůči vodě do hloubky 100 m
  • Výdrž baterie až 12 dní
  • Možnost měnit snadno a rychle řemínek

 

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-2/garmin-fenix-5x-sapphire