GOOGLE CHROMECAST AUDIO

GOOGLE CHROMECAST AUDIO

 

Moderní design, vysoká kvalita zvuku, široká kompatibilita, malé rozměry, nízká hmotnost, snadné připojení, jednoduché ovládání.

 

Hledáte řešení pro streamování hudby na vaše oblíbené reproduktory? Najdete ho v pestré nabídce společnosti Kim Group v podobě adaptéru Google Chromecast Audio.

 

Malé zařízení s velkým potenciálem

Google Chromecast Audio je malé zařízení, které umí z vaší stávající soupravy či reproduktoru vykouzlit streamovací zařízení. Neméně zábavy si užijte připojením tohoto adaptéru k vašemu mobilnímu zařízení, jako jsou smartphony, tablety, notebooky či počítače.

Adaptér Google Chromecast Audio nepotřebuje ke své práci žádný napájecí adaptér. Napájí se přes přibalený USB kabel.

Díky jeho malým rozměrům a nízké hmotnosti ho můžete nosit stále s sebou. Můžete si tak kdekoliv vychutnat jedinečný audio zážitek.

 

Streamujte bezdrátově ve špičkové kvalitě

Pomocí tohoto adaptéru společnosti Google můžete stremovat bezdrátově., s nadstandardní kvalitou zvuku a bez otravného zasekávání. Podpora pásem 2,4 a 5 GHz zajistí širokou kompatibilitu bezdrátového připojení Wi-Fi.

O nejvyšší rychlost se postará podpora standardu 802.11ac v pásmu 5 GHz, v kombinaci s pokročilou anténní technologií. Adaptér je kompatibilní s mobilními zařízeními pracujícími v operačních systémech Android 4.1 a vyšší, iOS 7.0 a vyšší, Windows 7 a vyšší, Mac, Chrome OS .

 

Moderní design, snadné připojení a jednoduché ovládání

Vysoká kvalita zvuku, široká kompatibilita, malé rozměry a nízká hmotnost nejsou jedinými vlastnostmi, kterými se může tento adaptér společnosti Google pochlubit. Potěší vás také jeho moderní design, snadné připojení i jednoduché ovládání.

Adaptér Google Chromecast Audio vděčí za jednoduchou instalaci podpoře technologie Plug and Play. K jeho připojení stačí několik jednoduchých kroků, které zvládne i technicky méně zdatný uživatel. Adaptér můžete připojit analogově i digitálně.

 

Klíčové vlastnosti

  • Bezdrátové stremování hudby

  • Vysoká kvalita zvuku

  • Analogové i digitální připojení

  • Široká kompatibilita

  • Moderní design

  • Malé rozměry a nízká hmotnost

  • Napájení pomocí USB kabelu

 

Tento produkt můžete koupit za nejlepší cenu zde:  https://www.kimgroup.cz/multimedialni-centra/google-chromecast-audio-2/