GoPro Hero6 Black Edition -Nejlepší cena na trhu. A proč si vybrat zrovna tuto kameru?

GOPRO HERO6 BLACK EDITION

 

Akční kamera GOPRO HERO6 BLACK EDITION, kterou najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, uSpokojí i náročné uživatele a milovníky fotografování a natáčení videí.

Natáčejte profesionální videa

Nemusíte být profesionální kameramani, abyste natočili stejně kvalitní snímky. K natáčení videí stejné kvality vám stačí akční kamera GOPRO HERO6 BLACK EDITION. Kromě videí v rozlišení 4K s ní můžete natáčet také zpomalené záběry. Díky vylepšené stabilizaci budou všechny vaše záběry naprosto perfektní. Pomocí obrazovky si můžete přiblížit snímanou scénu. Stačí na ni poklepat.

Fotografie jako od profesionálního fotografa

S kamerou GOPRO HERO6 BLACK EDITION budete pořizovat snímky stejné kvality jako profesionální fotografové. A to i v případě, že jste začátečníci. Kamera je vybavená fotoaparátem s rozlišením 12Mpx s funkcí HDR. Rovněž si můžete zvolit fotografování ve formátu RAW.

Vaše snímky budou mistrovská díla a to i za nepříznivých světelných podmínek. Akční kamera je totiž vybavena nočním režimem.

Natáčejte videa a fotografujte i pod vodou

S akční kamerou GOPRO HERO6 BLACK EDITION se můžete bez obav potápět a zachytit jedinečné okamžiky života pod vodou. Kamera bez problémů odolá vodě. Můžete se s ní potápět do až do hloubky 10 metrů, aniž byste potřebovali ochranné pouzdro.

Jednoduché ovládání a vysoký výkon

Ovládání kamery je velice snadné. Nejenže máte každé tlačítko tam, kde je zrovna potřeba. Kameru můžete dokonce ovládat i vlastním hlasem. Navíc se díky novému GP1 čipu se můžete těšit na vysoký výkon.

Sdílejte své zážitky

 

Sdílejte svá fotografie a videa s přáteli. Kameru snadno propojíte s vaším smartphonem pomocí Wi-FI a aplikace GOPro. Toto propojení vám usnadní správu obsahu. Během chvilky upravíte fotografie, sestřiháte videa a můžete je ihned sdílet s es svými přáteli.

 

Klíčové vlastnosti

  • Možnost natáčet videa v rozlišení 4K, včetně zpomalených záběrů

  • Fotoaparát s rozlišením 12Mpx a funkcí HDR

  • Možnost volby formátu RAW

  • Noční režim

  • Vodotěsnost

  • Hlasové ovládání

  • Možnost propojení se smartphonem pomocí Wi-FI a aplikace GOPro