Hledáme kolegu nebo kolegyni k nám na Eshop kimgroup.cz

Práce v e-shopu nemusí být otravná rutina!

V našem malém skladu s chytrou elektronikou se nesetkáte s otravnou rutinní prací na úkol. Vaše práce bude naopak pestrá a zajímavá. Budete pomáhat s vyřizováním objednávek, balením zboží, naskladňovat, kontrolovat zboží.

Jako asistenta e-shopu vás čeká také komunikace se zákazníky a dle potřeby i drobná administrativa.

Počítejte s tím, že se vás naši zákazníci budou ptát a budou očekávat, že jim pomůžete s řešením jejich problému. Chytrá elektronika by proto měla patřit k vašim koníčkům. Mělo by vás také bavit s úsměvem poradit našim zákazníkům a pomoci jim s řešením jejich problému. Spokojenost našich zákazníků by měla být vaší radostí.

U nás nenajdete píchačky ani čipové karty. Místo toho najdete malý, přátelský kolektiv, osobní přístup, zajímavou práci, možnost pracovat 2x - 3x týdně i seberealizaci.

Jsme KIM Group, společnost zaměřená na chytrou elektroniku. Více než 13 let se staráme o to, aby život našich zákazníků byl jednodušší, zábavnější a pohodlnější. Baví nás starat se o spokojenost našich zákazníků a poskytovat jim perfektní servis. Máme radost, když jsou naši zákazníci spokojení a rádi se k nám vracejí.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

KIM GROUP s. r. o

Robert Kařízek
Radošovická 4
100 00 Praha 100 – Strašnice

e-mail:  r.karizek@kim-group.com