Hledáte dárek pro vašeho sportovce ?

Tipy na vánoční dárky pro sportovce

Je některý člen vaší rodiny sportovně založený a vy si lámete hlavu, co mu dáte k Vánocům? Chytrá elektronika může být šikovným společníkem vašich sportovně založených členů rodiny. Přinášíme tipy na dárky, které nadchnou každého pohybově aktivního jedince. Tyto dárky si můžete objednat z pohodlí domova v našem e-shopu.

Lyžařské brýle s kamerou se v zimě hodí

Pokud propadl některý z vašich blízkých lyžování, určitě se chystá na hory. Potěší ho lyžařské brýle s kamerou ZSH091. Tyto lyžařské brýle plní nejen funkci klasických lyžařských brýlí. Prokážou také výbornou službu jako kamera a fotoaparát, díky nimž zachytí důležité momenty ve špičkové kvalitě.

Koloběžka je i pro dospělé

Není pochyb, že malým, pohybově aktivním dětem udělá velkou radost koloběžka. Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Black je koloběžka pro dospělé. Lze samozřejmě na ní jezdit jako na té obyčejné, dětské koloběžce, tato koloběžka však umí mnohem více. Její pevná a vysoce odolná konstrukce umožňuje jízdu i po nerovném povrchu nebo za slabého deště.

Na jedno nabití s ní můžete najet až 30 km při maximální rychlosti 25 km/hod. Tato elektronická koloběžka je velice snadno ovladatelná. Výkonný elektromotor zaručuje rychlou a svižnou jízdu, o bezpečnost se postará kombinovaný brzdný systém i přední a zadní osvětlení. Rovněž oceníte její snadnou skladnost a manipulovatelnost.

Chytrý náramek – společník při sportu

Fitness náramek Xiaomi MIBand 2 Black je elegantním a chytrým společníkem pro zdravý životní styl. Důkladně sleduje pohybový režim i kvalitu spánku svého majitele. Neustále bude s naprostou přesností zaznamenávat jeho kroky, rychlost, počet spálených kalorií i srdeční tep.

Mapuje terén, ukáže svému majiteli, kolik kroků, jakou rychlostí a jak dlouho šel do kopce. Dokáže také rozeznat a zaznamenat druh pohybové aktivity. Sleduje nejen tepovou frekvenci, nýbrž i to, zda se jeho nositel nachází v aerobním či anaerobním pásmu. Umí také připomenout delší pohybovou nečinnost.

Rozhodnete-li se pro tento náramek, nezapomeňte k němu přibalit náhradní náramek.

Chytré hodinky – společník při sportu

Chytré hodinky sice mohou výborně posloužit jako hodinky i jako elegantní módní doplněk. Svým uživatelům však mohou nabídnout mnohem více. Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip Black jsou správnou volbou pro jedince, pro které je sport nedílnou součástí jejich života. V jejich výbavě je vše, co sportovní nadšenci potřebují. Nechybí ani funkce měření sportovních aktivit (aplikace vám nabídne několik možností pohybových aktivit, jako je například běh, běh na pásu, jízda na kole, chůze), sledování srdeční frekvence, GPS, kompas, barometr. Hodinky měří také aktuální srdeční tep. Při delší pohybové neaktivitě pomocí funkce sedavé připomenutí připomenou, že je čas se opět věnovat pohybu.

Chytré hodinky nejen pro sportovce

Dalším tipem na dárek, který potěší nejen sportovce, jsou chytré hodinky Erenbach Smartwatch DZ09. Tyto hodinky jsou jedinečné svou multifunkčností. Kromě toho, že jsou chytré, je lze použít jako smartphone, jako fotoaparát i jako kameru. Snímky i videa, pořízené těmito hodinkami budou velice kvalitní.

Rozhodnete-li se pro některé z těchto chytrých hodinek, nezapomeňte k nim přibalit náhradní řemínek.

 

 

Vše najdete na: www.kimgroup.cz