Hledáte práci? Baví vás pomáhat lidem ? Baví vás chytrá elektronika a chytré telefony? Tak pojďte k nám

Pomáhejte nám starat se o spokojenost našich zákazníků!

.Vaším úkolem bude povídat si s lidmi. Nebudete však nikoho otravovat s nějakou nabídkou nebo s nějakým průzkumem. Budete se po telefonu ptát našich zákazníků na otázky, které je zajímají. Vaše dotazy se totiž budou týkat jejich spokojenosti s vyřízením jejich objednávky.

K jejich objednávce jim nabídnete pouze příslušenství, které mohou ke svému výrobku potřebovat. Nestane se vám, že zákazníkovi, který si u nás objednal například smartphone, budete muset k němu nabízet například robotický vysavač.

Abyste našim zákazníkům dokázali nabídnout to, co mohou ke svému výrobku, který si u nás objednali, potřebovat, je nutné mít zájem o chytrou elektroniku. Vše ostatní vás naučíme.

K náplni vaší práce bude patřit také vyřizování dotazů našich zákazníků po telefonu i po chatu. Kromě chytré elektroniky by vás mělo bavit i povídání si po telefonu.

Jako zákaznická podpora budete skutečnou podporou našich zákazníků. Měla by vám proto dělat radost spokojenost našich zákazníků.

U nás nenajdete píchačky, čipové karty ani open space. Místo toho najdete malý, přátelský kolektiv, osobní přístup, motivační ohodnocení podle výkonu, zajímavou práci i seberealizaci.

Jsme KIM Group, společnost zaměřená na chytrou elektroniku. Více než 13 let se staráme o to, aby život našich zákazníků byl jednodušší, zábavnější a pohodlnější. Baví nás starat se o spokojenost našich zákazníků a poskytovat jim perfektní servis. Máme radost, když jsou naši zákazníci spokojení a rádi se k nám vracejí.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

KIM GROUP s. r. o

Robert Kařízek
Radošovická 4
100 00 Praha 100 – Strašnice

e-mail:  r.karizek@kim-group.com

web: www.kimgroup.cz
www.kimgroup.sk