Hledáte práci obchodního zástupce ? Umíte dobře anglicky a baví vás komunikovat s lidmi? Pojďte pracovat k nám

Staňte se úspěšným obchodním zástupcem !

Budete obchodovat s chytrou elektronikou a mobilními telefony po celém světě 

Jelikož se jedná o mezinárodní nákup a prodej chytré elektroniky, kromě zájmu o chytrou elektroniku budete potřebovat znalost angličtiny slovem i písmem.

Nemusíte mít vysokoškolské vzdělání ani bohaté zkušenosti s obchodováním. Musíte mít však pro-zákaznický přístup, být komunikativní, umět naslouchat potřebám zákazníka a pružně reagovat na jeho potřeby.

Na sociálních sítích byste měli být jako ryba ve vodě. Komunikace s obchodními partnery by vás měla natolik bavit, že nebudete hledět na to, zda jste v práci déle.

Hodí se vám také akčnost, kreativita, schopnost umět se prosadit a ochota cestovat. K vaší náplni práce budou patřit občasné schůzky se zákazníky v zahraničí i v České republice.

U nás nenajdete píchačky, čipové karty ani open space. Místo toho najdete malý, přátelský kolektiv, osobní přístup, motivační ohodnocení podle výkonu, zajímavou práci i seberealizaci.

Jsme KIM Group, společnost zaměřená na chytrou elektroniku. Více než 13 let se staráme o to, aby život našich zákazníků byl jednodušší, zábavnější a pohodlnější. Baví nás starat se o spokojenost našich zákazníků a poskytovat jim perfektní servis. Máme radost, když jsou naši zákazníci spokojení a rádi se k nám vracejí.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

KIM GROUP s. r. o

Robert Kařízek
Radošovická 4
100 00 Praha 100 – Strašnice

e-mail:  r.karizek@kim-group.com

web: www.kimgroup.cz
www.kimgroup.sk