HUAWEI COLOR BAND A2

HUAWEI COLOR BAND A2

 

´elegantní design, velký displej, mnoho fitness funkcí, odolný vůči vodě, upozornění na příchozí hovory a zprávy, velká výdrž baterie

 

Stylový módní doplněk a osobní trenér – to je chytrý fitness náramek HUAWEI COLOR BAND A2, který je součástí pestré nabídky společnosti Kim Group.

Elegantní a odolný

S chytrým fitness náramkem HUAWEI COLOR BAND A2 budete vždy styloví. Tenká konstrukce, silikonový řemínek, zajímavá textura a velký dotykový displej u něho dělají elegantní módní doplněk.

Velký, 0,96“ OLED displej je nejen elegantní, nýbrž také praktický. Díky jeho velikosti se na něj vejde mnoho informací najednou. Dotyková obrazovka vám usnadní snadný a rychlý přístup ke všem funkcím, kterými je tento chytrý náramek vybaven. Oceníte také jeho nízkou váhu.

Tomuto krasavci společnosti Huawei voda neublíží. Můžete ho vzít bez obav do sprchy í do deště.

Osobní trenér, který je vždy s vámi

S chytrým fitness náramkem HUAWEI COLOR BAND A2 budete mít vždy po ruce svého osobního trenéra. Sleduje nejen intenzitu vašeho cvičení v reálném čase, rovněž nepřetržitě monitoruje vás srdeční tep. Tím vás chrání před nadměrnou zátěží i úrazy, které jsou její příčinou.

Proti přetížení nás chrání také dostatek kvalitního spánku. Tento chytrý fitness náramek monitoruje délku i kvalitu vašeho spánku a nabídne vám komplexní přehled o vašem spánkovém režimu. K dispozici máte také inteligentní budík.

Tento trenér vás rozhodně nenechá zahálet. Spočítá vám pomocí krokoměru počet kroků i počet spálených kalorií. Jeho velký displej vám zobrazí vaše výsledky. Budete-li chtít větší displej pro zobrazení svých výsledků, díky Bluetooth připojení je můžete sledovat na displeji svého smartphonu. Pokud budete delší dobu pohybově neaktivní, chytrý fitness náramek to zjistí a okamžitě vás na to upozorní.Upozorní vás nejen na příchozí hovory a zprávy

Kvůli příchozím hovorům a zprávám nemusíte vytahovat váš smartphone. Díky chytrému fitness náramku máte upozornění o příchozích hovorech a zprávách přímo na ruce. Můžete s ním také přijímat a ukončovat hovory. Náramek komunikuje pomocí Bluetooth s běžnými zařízeními s operačními systémy Android a iOS.

Ztratili jste svůj smartphone? Tento chytrý fitness náramek vám ho pomůže najít.

 

Baterie, která nezklame

Obavy, že se vám při aktivním používání tohoto náramku jeho baterie brzy vybije, jsou zbytečné. Jeho baterie má velkou výdrž, náramek můžete bez nabití aktivně používat až 9 dní. Vybitou baterii nabijete přes USB port během pouhé 1,5 hodiny.

 

 

Klíčové vlastnosti

  • Elegantní design

  • Nízká hnotnost

  • , 0,96“ dotykový OLED displej

  • Odolnost vůči vodě

  • Fitness funkce včetně monitorování spánku

  • Upozornění na příchozí hovory a zprávy

  • Možnost přijímat a ukončovat hovory

  • Podpora zařízení s operačním systémem Android a iOS

  • Velká výdrž baterie i její snadné nabíjení

 

 

Více na: https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=HUAWEI+COLOR+BAND+A2