HUAWEI NOVA 3

HUAWEI NOVA 3

čtyři duální fotoaparáty s vysokým rozlišením a chytrými funkcemi, funkce 3D Qmoji špičkový výkon i rychlost, štědrá kapacita baterie, moderní technologie Face ID

Na konci roku se obvykle bilancuje a vyhlašují se také nejlepší smartphony, Jedním z chytrých telefonů roku 2018 je právem smartphone HUAWEI NOVA 3, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group.

Mistrovské snímky s HUAWEI NOVA 3

Se smartphonem HUAWEI NOVA 3 pořídíte mistrovské snímky i jako fotograf amatér. Společnost Huawei vybavila tento telefon čtyřmi duálními fotoaparáty, což je naprostá výjimka. Na zadní stranu umístila duální fotoaparát s rozlišením neuvěřitelných 24 + 16Mpx a na přední stranu vložila duální fotoaparát s rozlišením 24 + 2Mpx. To není vše, čím je tento fotoaparát vybaven pro pořizování dokonalých snímků i videí.

Každý fotoaparát je vybaven důmyslnou funkcí, která zvyšuje jeho schopnosti. Zadní duální fotoaparát v sobě ukrývá elektromagnetický čip a umělou inteligenci, která dokáže rozpoznat scénu a použít to nejlepší nastavení. Výsledkem jsou doslova dech beroucí snímky.

Přední duální fotoaparát je kromě umělé inteligence, která vládne schopností rozpoznat scénu, vybaven funkcí HDR Pro. Tato funkce kontroluje úroveň expozice na úrovni hardwaru. Díky tomu zaručí naprosto přesně vyvážené snímky a to i při přímém světle. Čelní duální fotoaparát se může pochlubit také chytrým systémem AI, který v sobě skrývá zkrášlovací algoritmus i schopnost poznat až osm scén.

S tímto fotoaparátem společnosti Huawei budou vaše snímky vždy doslova mistrovským dílem. Své snímky si můžete prohlížet na displej s úhlopříčkou 6,3" a Full HD+ rozlišením.

Zažijte více zábavy

S telefonem HUAWEI NOVA 3 si užijete také spoustu zábavy. Kromě různých chytrých užitečných aplikací, které obsahuje verze operačního systému Android Oreo, se můžete těšit na funkcí 3D Qmoji. Tato funkce disponuje schopností animovat některou ze zvířecích emotikon pohyby obličeje, dodat jí hlas a následně sdílet na sociálních sítích.

Tímto smartphonem budou nadšeni také příznivci nakupování. Pokud objeví zboží, které se jim líbí, stačí na ně namířit tímto smartphonem. Na jeho displeji se okamžitě zobrazí online. Pro využití také funkce je však třeba mít staženou Amazon aplikaci.

Špičkový výkon, energie i bezpečnost

Naprostou samozřejmostí je špičkový výkon i rychlost, o kterou se stará procesor Kirin 970. Ohromí vás také štědrá kapacita jeho baterie, která činí neuvěřitelných 3 750 mAh a navíc se umí rychle nabít.

Maximální bezdnost zajišťuje moderní technologie Face ID, díky níž stačí k odemknutí tohoto smartphonu jediný pohled. Tato technologie se pyšní rychlostí bezpečností i schopností dokonale fungovat v jakýchkoliv světelných podmínkách. Telefon je vybaven infračerveným přisvětlením, proto dokáže poznat vaši tvář i v noci.Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun si ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.Klíčové vlastnosti

  • Čtyři duální fotoaparáty s vysokým rozlišením a praktickými funkcemi

  • Displej s úhlopříčkou 6,3" a Full HD+ rozlišením

  • Špičkový výkon i rychlost

  • Štědrá kapacita paměti 3 750 mAh

  • Veze operačního systému Android Oreo

  • Odemykání přes obličejový senzor v jakýchkoliv světelných podmínkách