HUAWEI NOVA SINGLE SIM

HUAWEI NOVA SINGLE SIM

Krátký popis:

jedinečný, elegantní design, obraz v rozlišení Full HD, dokonalé snímky, živá videa v Ultra HD rozlišení, vysoký výkon

 

Dotykový telefon HUAWEI NOVA SINGLE SIM, který najdete v bohaté nabídce společnosti Kim Group,vás na první pohled zaujme svým elegantním štíhlým tělem. Tento telefon společnosti Huawei vám může nabídnout mnohem více.

Spojení elegance a výkonu

Štíhlé kovové tělo spolu se symetricky dokonalými okraji vyváří prostor pro souhru světla a stínu. Zadní kryt, upravený pískováním vytváří působivý odlesk, který navíc nezanechává otisky prstů. Jedinečný dojem umocňují precizní oblé okraje a zaoblené 2,5 D ochranné sklo.

Výsledkem je dech beroucí elegance. Díky svým ladným tvarům vám tento smartphone společnosti Huawei padne nejen do oka, nýbrž i do ruky.

Tento skvost se pyšní také vysokým výkonem i velkou výdrží baterie, jejíž kapacita činí úctyhodných 3020mAh. Kombinace špičkového výkonu, operační paměti i výdrže baterie ho předurčuje pro používání náročnějších aplikací i hraní náročných her.

Působivý displej i obraz

Na chytrý telefon HUAWEI NOVA SINGLE SIM je úchvatný pohled i po jeho zapnutí. Ohromí vás 5" displej, který vám nabídne obraz ve Full HD rozlišení. Čekají vás věrné a živé barvy.

Pro příznivce fotografování

Neméně kvalitní snímky si můžete pořídit pomocí tohoto telefonu společnosti Huawei. Součástí jeho výbavy je fotoaparát s rozlišením 12Mpx + 8Mpx, širokoúhlou čočkou, velkou plochou snímače a profesionálních funkcí.

Nechybí ani automatické a fázové ostření, které zajišťují technologie PDAF a CAF. Výsledkem jsou doslova mistrovské fotografie, které jsou ve stejné kvalitě jako fotografie pořízené profesionálními fotografy.

Tento smartphone nadchne i příznivce selfie. Vysokou kvalitu selfie umocňují technologie Beauty Skin 3.0 a Beauty Make-up 2.0, díky nimž nemůžete pokazit selfie. Nejste-li s výsledným selfíčkem spokojeni, můžete ho pomocí těchto technologií upravit.

Na své si přijdou také příznivci natáčení videí. S tímto smartphonem je natočí v rozlišení Ultra HD, přičemž obraz bude vykreslený do nejjemnějšího detailu. Navíc bude při každém spuštění dokonale plastický.

 

 

Pro bezpečí vašich dat

 

Společnost Huawei myslela na bezpečí dat, proto vybavila tento smartphone čtečkou otisků prstů i vylepšeným 3D senzorem. Oba prvky posunují bezpečnost na vyšší úroveň.

 

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun si ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

 

Klíčové vlastnosti

  • Jedinečný, atraktivní design

  • 5" displej s 2,5 D ochranným sklem a obrazem ve Full HD rozlišení

  • Fotografie v nadstandardní kvalitě

  • Plastická videa v Ultra HD rozlišení

  • Vysoký výkon

  • Velká kapacita baterie

  • Čtečka otisků prstů a 3D senzor

 

 

Více na: https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=huawei+nova