Jak přežít karanténu bez stresu

Karanténa je psychicky náročná. Spousta omezení, strach o své blízké, nejistota – to vše představuje nemalý stres. Školky i školy jsou zavřené a rodiče musí nejen převzít roli učitelů, na jejich bedrech leží také starost, jak zabavit své potomky, přičemž možnosti jsou omezené. Kdo řekl, že karanténa je dobou odpočinku, musel mít smysl pro černý humor. Opak je pravdou. Karanténa je naopak dobou stresu.  Podívejte se na naše tipy, jak tento stres úspěšně zvládnout.

S Fidget spinner nemá stres šanci

Fidget spinner z vás setřese napětí i stres. Pomůže vám uvolnit se, lépe se soustředit a dokonce si zlepšit i koordinaci. Použití této antistresové hračky je velmi jednoduché. Stačí uchopit ložisko mezi prsty a druhou rukou ji roztočit. Čím oce síly do roztočení dáte, tím déle se bude fidget spinner točit. Tato antistresová hračka zaměstná vaše ruce i vaši pozornost. Výsledkem je skvělé uvolnění. 

V naší štědré nabídce najdete tuto antistresovou hračku v různých provedeních.

https://www.kimgroup.cz/fidget-spinner-2/

Naše vtipné polštářky vám zajistí příjemný odpočinek

Odpočinek je lékem proti stresu. To víme i my, proto v naší pestré nabídce najdete měkké, vtipné polštářky s motivy různých smajlíků. Kamarádský smajlík umí potěšit dospělé i děti. V jeho měkké náruči najdete potřebný odpočinek. Můžete se s ním uvelebit na gauči a sledovat svá oblíbená videa, číst si nebo poslouchat oblíbenou hudbu.

Nahlédněte do naší pestré nabídky, ve které najdete různé druhy těchto plyšových smajlíků.

https://www.kimgroup.cz/plysovi-smajlici-4/

Naše hračky zabaví vaše děti

Rodiče to nemají v době karantény vůbec lehké a to ani rodiče malých dětí. Sice jim odpadá povinnost učitele, zůstává jím však úkol zajistit jim zábavu. To je však v omezených možnostech, které nabízí karanténa, stresující. Víme to velmi dobře a máme pro vás dva tipy, jak zabavit vašeho malého potomka,

Feber Minnie 6V je motorové vozítko, ze kterého vaše dítko nebude chtít slézt. Jeho růžový design, kombinovaný bílou a fialovou barvou zaujme děti na první pohled. Vozítko je vyrobeno na míru těm nejmenším. Je bezpečné a navíc s ním lze jezdit i v interiéru. 

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/feber-motorove-vozitko-minnie-6v/

Udělejte svému dítěti radost a pořiďte mu plyšového kamaráda, králíčka se šátkem Xiaomi Mitu. Králíček bude s vaším dítkem sdílet jeho dětské radosti i starosti, bude s ním odpočívat i usínat.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-produkty/xiaomi-mitu-kralicek-se-satkem/

Na stres platí šálek výtečné kávy nebo čaje

Šálek výtečné kávy nebo čaje umí zahnat stres a vykouzlit pocit pohody.  S naší chytrou varnou konvicí Xiaomi Mi Smart Kettle si kávu nebo čaj připravíte během chvilky. Díky schopnosti ohřívat vodu rovnoměrně odspodu nahoru se voda začne vařit během pouhých pěti minut. Tato rychlovarná konvice však umí více než jen ohřát vodu. Skvěle si rozumí s vaším smartphonem. Pomocí mobilní aplikace Mi Home můžete s touto konvicí komunikovat pomocí technologie Bluetooth.

Vychutnejte si šálek kávy nebo čaje s naší chytrou konvicí Xiaomi Mi Smart Kettle!

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-chytra-domacnost/xiami-mi-kettle-xiaomi-chytra-rychlovarna-konvice/