Jak spárovat dětské chytré hodinky Alcatel MovetimeDobrý den , 


koupili jste si u nás chytré hodinky Alcatel MoveTime a nevíte si rady jak je spárovat?

Není problém, tento článek vám pomůže krok po kroku jak to vyřešit. 

 

Pro správné párování hodinek MoveTime je zapotřebí učinit opatření před prvotní instalací.

Na SIM, která půjde do hodinek je potřeba mít nastavené jak GSM služby (Volání) tak datové služby (Internet).

SIM určena pro hodinky nesmí být chráněna PIN kódem, pokud je na SIM PIN nastavený, vložte kartu do telefonu a PIN odstraňte.

Před prvotním zapnutím nechte hodinky alespoň 30 minut nabíjet.

Odšroubujte zadní kryt SIM karty, vložte do něj kartu dle instrukcí, kryt zašroubujte a hodinky zapněte | Pokud byly hodinky zapnuté při vkládání SIM, je potřeba je vypnout a zapnout s vloženou SIM kartou.

Do mobilního telefonu si stáhněte aplikaci MOVETIME Track & Talk watch (Vydavatel TCL-CONNECTED).

Dle instrukcí aplikace si vytvořte uživatelský účet | Na obrazovce se zadáním e-mailu a Kódu vepiště do políčka e-mail, stiskněte odeslat a na uvedenou e-mailovou adresu by vám měl dorazit potvrzovací kód, který opíšete do políčka Kód a stisknete Další/Next.

Prodleva mezi doručením e-mailu může být i několik minut.

Před párováním hodinek je potřeba ujistit se, že jsou hodinky dostatečně nabité, mají signál a !!!V LEVÉM HORNÍM ROHU VEDLE STAVU SIGNÁLU JE PÍSMENKO G!!! | Po zapnutí hodinek může trvat až několik minut, než se písmenko G objeví, pokud se ani po pěti minutách neobjeví ověřte zda máte vše na SIM kartě správně nastavené, je v oblasti dobré pokrytí mobilním internetem (3G i LTE) - případně otestujte v hodinkách jinou SIM kartu, která bude splňovat parametry a obraťte se na poskytovatele SIM karty.


Dokud se na hodinkách písmenko G neobjeví, aplikace hodinky nenalezne a nedojde k párování.


Poté co se na hodinkách vedle stavu signálu zobrazí písmenko G můžete do aplikace opsat jejich sériové číslo (Nachází se na krabici, případně na zadní straně hodinek pod krytem SIM karty).


Při úspěšném napárování si aplikace řekne o speciální čtyřmístný kód, tento kód by se Vám měl zobrazit přímo na hodinkách. Po jeho zadání bude párování potvrzené a dokončené.

 
 
Doufám, že vám tento článek pomohl a pokud teprve tyto oblíbené hodinky vybírate, zde si je můžete zakoupit za opravdu nejlepší cenu: