Jaký dárek koupit babičce nebo dědečkovi

Tipy na vánoční dárky pro babičky a dědečky

Bačkory jsou jedním z klasických dárků, kterými obdarováváme babičky a dědečky. Bačkory se jim sice hodí, pokud jich ovšem za ty roky nemají tolik, že by s nimi mohli tapetovat. Hodí se jim i jiné dárky, včetně některé chytré elektroniky, kterou si můžete objednat u nás z pohodlí domova.

Chytrá konvice – šikulka, která potěší

Xiaomi Mi Smart Kettle je chytrá rychlovarná konvice, která dokáže ohřát vodu během chvilky. Navíc je vybavená LED světlem s indikací teploty vody. Její vnitřek vyroben z nerezové oceli, což zaručuje dlouhou životnost. O tu se stará také vysoce kvalitní termostat STRIX. Konvice je elegantní, odolná, snadno se čistí a je také bezpečná. S touto chytrou konvicí se vám nestane, že se opaříte. Zapomněli jste jí při odchodu vyndat ze zásuvky? U této chytré konvice to na to vůbec není třeba myslet. Po té, co teplota vody dosáhla bodu varu, se sama vypne a odpojí od elektrické energie. To znamená bezpečnost i úsporu elektrické energie.

Pro příjemný poslech hudby

Vaše babička i dědeček si rádi poslechnou hudbu. Chtějí však, aby zařízení bylo elegantní, skladné a lehce ovladatelné a samozřejmě jim zprostředkovávalo vysoce kvalitní zvuk. Všechny tyto podmínky splňuje reproduktor JBL Go. Tento přenosný reproduktor vám poslouží kdekoliv a kdykoliv. Stačí mít pouze k dispozici smartpnone nebo tablet. Vše ostatní zajistí Bluetooth.Reproduktor lze využít i k vyřizování telefonních hovorů. Díky špičkové kvalitě zvuku nebude váš hovor rušit nepříjemná ozvěna nebo šumy. Nezklame ani baterie, která se může pochlubit vysokou kapacitou. Tento reproduktor si můžete u nás vybrat v barvách black, orange, pik, grey a red.

Bez mobilního telefonu to nejde

Mobilní telefon je běžnou součástí života. Určitě potěší dědečky i babičky. Při jeho výběru je však třeba si uvědomit, jaké požadavky mají babičky a dědečci na mobilní telefon. Musí být snadno ovladatelný a musí na něho dobře vidět. To však vůbec neznamená, že jim budete kupovat historické modely mobilních telefonu. Jejich potřeby dokážou uspokojit i některé moderní telefony, Jedním z nich je smarrphone Motorola Fire (XT311) White. Tento telefon nabízí svým uživatelům možnost ovládat ho dotykově nebo pomocí klávesnice. Telefon nabízí všechny důležité funkce a navíc se velice snadno ovládá.

Nezapomeňte si k tomuto telefonu u nás koupit pouzdro i tvrzené sklo, které vám v případě vašeho zájmu rádi profesionálně nalepíme. U nás si k tomuto telefonu můžete koupit také držák, power banku i paměťové karty. Doporučujeme vám karty SAMSUNG MICROSDHC 32GB UHS-I U1 + ADAPTÉR MB-MC32GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC 128GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC128GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC 64GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC64GA/EU, SAMSUNG MICROSDXC KARTA 256GB EVO PLUS + ADAPTÉR MB-MC256GA/EU, které jsou velice výkonné i stylové a bezpečně zaznamenávají všechny důležité životní okamžiky. Ocení také jejich širokou kompatibilitu.