Jarní SMART WEEK SE BLÍŽÍ , V PONDĚLÍ TO ZAČNE

První jarní Smart Week je tady!

Pohled do kalendáře nám říká, že přichází jaro a spolu s ním náš březnový a současně první jarní Smart Week. Začne již v pondělí 25. března a potrvá až do neděle 31. března. Jaro je symbolem nového začátku, proto patří k jarním zvykům pořídit si něco nového. Využijte náš první jarní Smart Week a podívejte se do naší pestré nabídky zajímavých akcí, které jsme pro vás připravili.

Chytrý fitness náramek Huawei Band A2 Black

V chytrém fitness náramku Huawei Band A2 Black máte současně stylový módní doplněk i osobního trenéra. Tento váš trenér sleduje intenzitu vašeho cvičení v reálném čas a nepřetržitě monitoruje vás srdeční tep. Spočítá vám také počet kroků i počet spálených kalorií. Naprostou samozřejmostí je sledování kvality vašeho spánku. Budete-li delší dobu pohybově neaktivní, chytrý fitness náramek to zjistí a okamžitě vás na to upozorní.

Reproduktor JBL GO Black

Přenosný reproduktor JBL GO Black je šikovný společník, který vám nabídne nevšední audio zážitek. Poslouží vám kdekoliv a kdykoliv. Stačí mít pouze k dispozici smartpnone nebo tablet. Vše ostatní zajistí Bluetooth. Lze ho využít také k vyřizování telefonních hovorů.


Adaptér Google  Chromecast Audio

 

Hledáte-li řešení pro streamování hudby na vaše oblíbené reproduktory, najdete ho v podobě adaptéru Google Chromecast Audio. Toto malé zařízení vás příjemně překvapí svým velkým potenciálem. Dokáže například z vaší stávající soupravy či reproduktoru vykouzlit streamovací zařízení.


Smartphone BlackBerry Q10 White

Smartphone BlackBerry Q10 Black je výjimečný novým způsobem ovládání mobilního telefonu, který se nazývá BlackBerry Flow. Umožňuje totiž ovládat telefon pouze gesty.

Funkce Black Berry Hub vám nabídne veškeré informace o vašem telefonu. O dokonalý přehled se postará funkce BackBerry Remember, která spojuje všechny důležité informace, jako jsou záznamy v kalendáři, poznámky, události a další. Součástí vybavení je klávesnice OWERTY, která vám nabídne dvojí způsob ovládání a velké pohodlí při psaní.

 

Smartphone Sony Xperia XA1 Ultra Single SIM Black

Smartphone Sony Xperia XA1 Ultra Single SIM Black vás na první pohled upoutá svým jedinečným elegantním designem. Po zapnutí vám jeho displej nabídne jedinečný video zážitek v podobě obrazu v rozlišení Full HD. Pořídíte s ním také fotografie v profesionální kvalitě.

Chytré hodinky Samsung Gear Frontier SM-R760

Chytré hodinky Samsung Gear Frontier SM-R760 jsou nejen praktické, nýbrž také elegantní. Na první pohled vypadají jako retro, dotknete-li se jejich displeje, nabídnou vám velké množství zajímavých a užitečných aplikací. Přehrají vám například vaši oblíbenou hudbu, budou sledovat váš srdeční tep. Oceníte také jejich odolnost vůči vodě i prachu.

Chytré hodinky Amazfit BIP

Ve výbavě chytrých hodinek Amazfit BIP najdete vše, co sportovní nadšenci potřebují. Najdete v nich například funkce měření sportovních aktivit, sledování srdeční frekvence, GPS, kompas, barometr. Tyto chytré hodinky vás nenechají zahálet. Pokud polevíte v pohybu, připomenou vám, že je čas se opět začít hýbat. Hodinky se mohou pochlubit také odolností vůči vodě i prachu. Tyto hodinky máme pro vás připraveny ve dvou barvách, elegantní černé a bílé.