Kamera TrueCam A7s

TRUECAM A7S

Kamera TrueCam A7S, kterou najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, je nejlepší model ze série profesionálních kamer TrueCam. Kromě dokonalého videa v rozlišení Full HD+ vám nabídne spoustu užitečných funkcí. Navíc její instalace i její ovládání je velice snadné.

TrueCam A7S – kamera plná užitečných funkcí

Profesionální autokamera TrueCam A7S není pouze profesionální kamerou. Je doslova nabitá množstvím praktických funkcí. Funkce Tachometr vám umožňuje přímo na  2,7" LCD displeji sledovat rychlost i směr vaší jízdy, který je zobrazován formou kompasu. Tato funkce vám poslouží i jako spořič obrazovky. Samozřejmostí je funkce GPS, která vám podá detailní informace o vaší jízdě. Trasu vaší jízdy si můžete později prohlédnout na Google Maps.

V její výbavě nechyb ani pokročilá analýza obrazu a G-senzor, který dokáže detekovat náraz i zajistit uzamčení záznamů dopravních nehod, a tím je chránit před nechtěným přepsáním. Video můžete zamknout ručně pomocí speciálního tlačítka nejen u již pořízených záznamů, nýbrž dokonce i během nahrávání.

S TrueCam A7S ušetříte na pokutách

Pořídíte-li si tuto autokameru, ušetříte nemalé peníze na pokutách. Její displej vám zobrazí aktuální povolenou rychlost v daném úseku i vzdálenost k nejbližšímu radaru. Kamera je totiž vybavená detekcí rychlostních radarů, díky ní vás bude také zvukově informovat o blížícím se radaru. Rovněž oceníte pravidelnou aktualizovanou databázi rychlostních radarů v 36 státech Evropy. S TrueCam A7S nebudete platit za překročení povolené rychlostí.

TrueCam A7S – váš chytrý asistent

TrueCam A7S vám poslouží i jako chytrý asistent, který se stará o vaši bezpečnost. Sleduje případné opuštění jízdního pruhu, nedodržení bezpečné vzdálenosti od vozidla před vámi. Dokonce vám pomůže s rozjezdem na semaforech. Tento váš šikovný asistent je pravidelně aktualizován pro co nejlepší efekt.

Nepřetržité nahrávání

Dojde-li místo na paměťové kartě, mnohé kamery přestanou nahrávat. To však neplatí pro TrueCam A7S. Součástí jejího vybavení je totiž časová smyčka, která jí umožňuje nekonečné nahrávání. V okamžiku, kdy dojde místi na paměťové kartě, je vždy přepsán nejstarší neuzamčený záznam.

Dokonalý záznam za každých podmínek

Kamera TrueCam A7S pořizuje špičkově kvalitní záznam ve Full HD+ rozlišení. Její snímač se pyšní kvalitní optikou se 130stupňovým zorným úhlem i vysokou světelností a to o pro natáčení v noci. Této kameře neunikne žádný detail. Spolehlivě zachytí i takové detaily,jako jsou SPZ ostatních vozidel, obličeje řidičů i dopravní značky.

Funkce WDR, se postará o vysoce kvalitní záběry i při zhoršených kontrastních podmínkách. Dokonalý, bezchybný záznam i při velmi nepříznivých světelných podmínkách zajistí funkce nočního režimu. Výsledkem je dokonalý záznam, který v případě potřeby poslouží jako důkazní materiál.

Jednoduchá instalace a snadné ovládání

Instalace kamery je velice jednoduchá. Stačí ji pouze zacvaknout do držáku, jehož součástí je otočný kloub a konektor pro napájecí kabel. Neméně snadno jí z držáku vyndáte. Nesmírně jednoduché je i její ovládání. Velký displej, vše přehledné, a navíc v češtině.

 Klíčové vlastnosti

 • Kvalitní Full HD záznam v rozlišení až 2 560 × 1 080 nebo 2 304 × 1 296

 • Nekonečné nahrávání

 • Detekce rychlostních radarů

 • Zobrazení rychlosti, směru jízdy a vzdálenosti blížících se radarů

 • Detekce pohybu

 • GPS modul zaznamenávající trasu a rychlost jízdy

 • Volitelné zobrazování rychlosti a polohy v pořizovaném záznamu

 • Možnost sledovat pořizovaný záznam, trasy, grafu rychlosti a záznamu pohybu současně

 • Zamykání záznamů, které ochrání záznamy před nechtěným přepsáním

 • Noční režim zajišťující kvalitní záznam i při zhoršených světelných podmínkách

 • Snadná instalace a jednoduché ovládání

Koupit můžete na:   https://www.kimgroup.cz/autokamery/truecam-a7s/