Koloidní stříbro – účinný zabiják virů i bakterií

Stříbro je oblíbeným kovem již od nepaměti, používalo se k výrobě šperků a rituálních předmětů. Rovněž mělo chránit před nemocemi a dalším zlem. Stříbro nás svými schopnostmi hubit viry, bakterie a plísně dokáže ochránit před nakažlivými nemocemi. Dezinfekce s obsahem stříbra je velice účinná proti virům a dalším škodlivým mikroorganismům.  U nás ji najdete pod názvem Sanosil S003 Ag.

Koloidní stříbro  - strážce vašeho zdraví

Stříbrný šperk vás před koronavirem neochrání, stříbro, obsažené v dezinfekčním prostředku to však dokáže. Rozdíl spočívá ve formě. Dezinfekční roztok obsahuje koloidní stříbro, formu stříbra vyrobenou speciální technologií, Tato forma je zcela jiná, než forma stříbra, ze kterého se vyrábějí šperky.

Koloidní stříbro je velice účinné proti škodlivým jednobuněčným organismům, jako jsou viry a bakterie. Pronikne do vnitřní struktury viru či bakterie a poté se sloučí s jejich stavebními jednotkami, což vede k rychlému zániku viru či bakterie. Koloidní stříbro se pyšní také svými antiseptickými účinky. Lze ho poznat snadno. Výrobek s obsahem skutečného koloidního stříbra může být skladován v plastových nádobách. Koloidní stříbro totiž nereaguje s plastem.

 Koloidní stříbro a peroxid vodíku – smrtelná kombinace pro viry

V dezinfekčním prostředku Sanosil S003 Ag se setkali dva siláci – koloidní stříbro a peroxid vodíku. Peroxid vodíku je známý a velice účinný dezinfekční prostředek na povrchy i na rány. Ošetření rány peroxidem vodíku zabraňuje přístupu škodlivých mikroorganismů. Silnými dezinfekčními účinky disponuje také koloidní stříbro. I tuto látku lze použít na dezinfekci povrchů i ran. Navíc je mocným zabijákem virů i bakterií.

Kombinace koloidního stříbra a peroxidu vodíku je doslova smrtícím koktejlem pro viry, včetně koronaviru. Tento smrtící koktejl se jmenuje Sanosil S003 Ag.

 Sanosil S003 Ag je smrtelný pro viry, pro naši pokožku je naopak šetrný. Jeho hlavními látkami je koloidní stříbro a peroxid vodíku. Tento dezinfekční přípravek má univerzální uplatnění. Lze ho použít k dezinfekci povrchů, jako jsou například kliky u dveří i jako dezinfekční prostředek na ruce.

 Kromě domácností najde své využití i v nemocnicích, domovech důchodců, školách i školkách.

 V naší pestré nabídce ho najdete ve dvou baleních, pětilitrovém a dvacetilitrovém.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/sanosil-s003-ag-5-l/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/sanosil-s003-ag-20-l/