Konec shánění dezinfekčních gelů! Objednejte si je u nás!

Nikdo nepochybuje o významu roušky a dezinfekčního gelu v ochraně před koronavirem. Obojí je nedostatkové zboží, lékárny i drogerie hlásí vyprodáno. Místo toho je nám doporučováno, abychom si toto nedostatkové zboží vyrobili. Roušku si lze podle návodu vyrobit snadno, s kvalitním gelem je to horší.

Není gel jako gel

Na internetu lze najít návody, jak si vyrobit dezinfekční gel. Avšak ne každý dezinfekční gel je stejně kvalitní. Pokud se však chcete chránit před virovou nákazou v době pandemie, na kvalitě gelu rozhodně záleží. Toho jsem si u nás v Kim Group vědomi, proto jsme do naší pestré nabídky zařadili dezinfekční čisticí gely na ruce. Naše gely ničí viry i bakterie po pouhé jediné minutě.

Mnohé gely jsou účinné po předchozím umytí rukou. To však neplatí o našich gelech. Navíc jsou šetrné vůči pokožce. Doporučení mýt si co nejčastěji ruce, je správné, ne vždy však máte k dispozici vodu a mýdlo. Například sáhnete si v tramvaji, metru či autobuse na madlo. Ideální by bylo si jako preventivní opatření ihned umýt ruce. Kde však vezmete vodu a mýdlo?

Použití je tak snadné!

Zcela jiná situace je, pokud budete mít s sebou některý z nášich dezinfekčních gelů s biocidním účinkem. Stačí vytlačit na ruku kapku gelu velikosti nehtu a rychle roztírejte po rukách, dokud nejsou suché. Po jediné minutě začnou tyto gely působit proti virům i bakteriím, přestože jste si před jeho aplikací neumyli ruce.

Proč jsou naše gely tak kvalitní?

Za vynikající kvalitou našich dezinfekčních gelů stojí jejich schopnosti ničit viry i bakterie a současně šetřit pokožku. Kromě dezinfekčních účinků se mohou pochlubit také hydratačními účinky na pokožku. Zlepšují její vzhled a obnovují její ochrannou funkci, čímž vás chrání před viry i bakteriemi. Naše gely podpoří ochrannou funkci vaší pokožky a zanechají ji vláčnou.

Se sháněním dezinfekčních gelů je konec!

Už nemusíte shánět dezinfekční gely ani návody, jak si je vyrobit. Navštivte naše webové stránky a objednejte si u nás ještě dnes dezinfekční, čisticí gely za velmi příznivou cenu!

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-cistici-gel-na-ruce-100ml/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-cistici-gel-na-ruce-240ml/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-cistici-gel-na-ruce-500ml/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-cistici-gel-na-ruce-60ml/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-cistici-gel-na-ruce-80ml/