Lednový Smart Week je tu!!!!!

Lednový Smart Week

Black Friday je velmi známý a velmi oblíbený. Bohužel je pouze jednou za rok. U nás v Kim Group s. r. o. máme Black Friday každý měsíc. Náš měsíční Black Friday se jmenuje Smart Week a trvá celý týden. Smart Week je vždy poslední týden v měsíci. Ten lednový začíná v pondělí 21. ledna a trvá do 27. ledna.

Ve Smart Week vám vždy budeme přinášet zajímavé akční nabídky. Podívejte se na slevy, které jsme pro vás připravili v lednu.

Sluchátka BOSE QUIETCOMFORT 25 SAMSUNG AND ANDROID BLACK

Chcete si užít nerušený poslech hudby kdekoliv a kdykoliv? Dobrou volbou jsou sluchátka
BOSE QUIETCOMFORT 25 SAMSUNG AND ANDROID BLACK. O silný a křišťálově čistý zvuk se postarají technologie TriPort a Active EQ. Technologie BOSE Acoustic Noise Cancelling zajistí, aby váš poslech nebyl ničím rušen

Muktimediální centrum XIAOMI MI TV BOX S EU

Televize jako webový prohlížeč a prohlížeč vašich oblíbených aplikací? S multimediálním centrem XIAOMI MI TV BOX S EU stačí stisk na ovladači XIAOMI MI TV Boxu a z vaší televize se stane prohlížeč aplikací i webových stránek. Propojení multimediálního centra s vaší televizí je tak snadné. XIAOMI MI TV Box propojíte se svým televizorem pomocí přiloženého HDM kabelu.

Chytré streamovací zařízení GOOGLE CHROMECAST 2

Je vám displej vašeho smartphonu příliš malý? Se streamovacím zařízením GOOGLE CHROMECAST 2 můžete obsah vašeho smartphonu sledovat na televizní obrazovce. Instalace i ovládání zařízení je velice jednoduché. Ovladač nebudete potřebovat. Během připojení GOOGLE CHROMECAST 2 ho snadno nahradí váš smarthone nebo jiné zařízení, ze kterého odesíláte obsah.

Elektrická koloběžka XIAOMI MI SCOOTER 2 Black

Elegantní, praktický a bezpečný dopravní prostředek – to je elektrická koloběžka XIAOMI MI SCOOTER 2 Black. Díky odolné konstrukci splňující normu IP54 s ní můžete vyrazit i do mírného deště či do prašného prostředí. Nerovný terén není pro tuto koloběžku žádný problém. Výkonný motor se postará o rychlou a svižnou jízdu. Bezpečnou jízdu zajistí kombinovaný brzdový systém a zadní i přední světlomety.

Reproduktor JBL BOOMBOX

Posloucháte rádi hudbu? S reproduktorem JBL BOOMBOX se můžete těšit na výrazné, hluboké basy nebo plný zvuk s křišťálovými výškami. S tímto reproduktorem si můžete zahrát i na DJ. Chcete-li to na párty pořádně rozjet, stačí propojit tento reproduktor s dalšími reproduktory pomocí jednoduché aplikace ve vašem smartphonu. Potom se můžete těšit na intenzivnější, čistý zvuk a silné dunivé basy.

Chytré hodinky SAMSUNG GALAXY WATCH 46MM SM-R800 SILVER

Stylový módní doplněk a společník plný nejmodernějších technologií – to jsou chytré hodinky SAMSUNG GALAXY WATCH 46MM SM-R800 SILVER. S těmito hodinkami budete styloví všude, na pracovní schůzce, na tréninku i na cestách. Můžete snadno měnit jejich vzhled. Hodinky vám poslouží jako osobní trenér, jako asistent, který vám poskytne praktické a důležité informace i jako přehrávač vaší oblíbené hudby.

Reproduktor GOOGLE HOME MINI Charcoal

Reproduktor GOOGLE HOME MINI Charcoal je chytrý. Zprostředkuje vám nejen požitek z poslechu hudby. Bude vám odpovídat také na vaše otázky. Dozvíte se čerstvé informace o počasí, dopravě, financích, sportu, výživě, a další. Na tento reproduktor si můžte nahrat různé informace o vašem těle, sepsat nákupní seznam nebo si nastavit upozornění. Lze ho ovládat dotykem nebo hlasem.

Těšíme se na vás!

 

Více na:   https://www.kimgroup.cz/vyprodej-mobilnich-telefonu-a-chytre-elektroniky/