Letní akce velkoobchodu Kim Group na chytrou elektroniku

Jsme Kim Group, velkoobchod se zaměřením na chytrou elektroniku.  Přístup do FEEDu, do naší sekce B2B, drop shipping, rychlé dodání nejsou jedinými výhodami spolupráce s námi. Pravidelně připravujeme akční nabídku, která obsahuje naše produkty za velmi příznivé ceny. Nahlédněte do naší akční nabídky. Najdete v ní:
Symbo Laserbot 360 S7 – robotický vysavač s výkonným motorem japonské značky NIDEC, laserovou navigací a omyvatelným HEPA filtrem, který zachytí 99.96 % jemných prachových částic
Vysavač pracuje zcela samostatně, výborně se orientuje v terénu, poradí si i s překážkami a navíc si umí perfektně zmapovat terén a zvolit nejefektivnější trasu úklidu. Lze ho vyslat k úklidu konkrétní místnosti i naopak mu nastavit zakázané zóny, místa, kde nechcete, aby uklízel.
Xiaomi MI Smart Kettle – chytrá varná konvice, se kterou lze komunikovat
Konvice nabídne vysoký výkon i elegantní design. Umí nejen během chvilky přivést vodu k varu, umožňuje také sledovat teplotu vody, což se hodí, potřebujete-li ohřát vodu na určitou teplotu. Konvice je odolná vůči korozi, snadno se čistí a navíc je bezpečná, po uvedení vody k bodu varu se automaticky vypne a odpojí od elektrické sítě.
Xiaomi Mi TV Stick – zařízení, které promění obyčejnou televizi v chytrou
Xioami Imilab C1 017 IP Camera 1080P WiFi White – kamera, která spolehlivě ohlídá vaší domácnost
S touto kamerou budete mít vždy přehled o dění ve vaší domácnosti. Infračervená světla s inteligentním IR-CUT filtračním stropem umožňují monitorování vaší domácnosti v noci. Záznam o dění ve vaší domácnosti můžete sledovat v reálném čase i ze záznamů. Kamera umí nejen hlídat, umožňuje také komunikaci s rodinou na dálku.
Xioami Haylou Solar – chytré hodinky s 12 sportovními režimy a podporou české diakritiky
Novinkou naší nabídky jsou chytré hodinky Xiaomi Haylou Solar, které ocení nejen sportovci. Díky jejich elegantnímu, minimalistickému designu si je můžete vzít i do společnosti.
Xiaomi Haylou GT1 PRO – bezdrátová sluchátka s podporou hlasových asistentů
Tato sluchátka nabídnou nejen svobodu pohybu, pohodlné nošení a špičkovou kvalitu zvuku. Rovněž dokážou potlačit okolní šum. Lze využít i jako telefon a handsfree. Nechybí ani podpora hlasových asistentů.
Xiaomi Mi Airdots Basic – bezdrátová sluchátka se samonabíjecím pouzdrem, kterým nevadí pot ani voda
Tato bezdrátová sluchátka vás potěší dokonalou kvalitou zvuku, ať budete kdekoli. Pot ani voda jim neublíží. Oceníte také jejich elegantní samonabíjecí pouzdro.
Zaujala vás naše nabídka a rozhodli jste se s námi spolupracovat? Kontaktujte nás!
https://www.kimgroup.cz/