Léto s B2B Kim Group

Léto, čas dovolených a prázdnin je tady. Velkoobchod Kim Group přináší tipy, jak si tento krásný čas zpříjemnit.

Psací LCD tablet Writing Board – bezpapírová elektronická alternativa poznámkového bloku či náčrtníku, se kterou si užijte spoustu zábavy. Kromě poznámek a vzkazů můžete na ní kreslit, hrát hry. Obrazovku smažete jediným stisknutím tlačítka.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/poznamkova-tabulka-writing-board-12--black/

Xiaomi Multifunkční polštářek na cesty – nejen pro cestovatele. Tento šikovný polštářek vám poskytne pohodlí na cestách i doma.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-multifunkcni-polstarek-na-cesty/

Xiaomi GDS4142GL, Xiaomi Redmi 18W Fast Charge 20000 MAH Bílá – powerbanky, které dodají šťávu nejen vašemu smartphonu

https://www.kimgroup.cz/bezdratove-nabijecky/xiaomi-gds4142gl/

https://www.kimgroup.cz/powerbanky/xiaomi-redmi-18w-fast-charge-20000mah-bila/

Google Chromecast S Google TV GA01919-US – multimediální centrum, které během chvilky udělá z obyčejné televize chytrou.

 https://www.kimgroup.cz/multimedialni-centra-2/google-chromecast-s-google-tv-ga01919-us/

JBL Reflect Response Blue – bezdrátová sluchátka, se kterými můžete poslouchat svoji oblíbenou hudbu i během sportování. Jsou tak pohodlná, že je ani neucítíte v uších. Rovněž oceníte jejich odolnost vůči potu.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka/jbl-reflect-response-blue/

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold, Google Nest Mini 2. Generace, Charcoal – chytré bezdrátové reproduktory pro poslech hudby i pro skvělou letní párty. Google Nest Mini vám navíc nabídne informace o dopravě, počasí a dalších užitečných věcech.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-produkty/xiaomi-mi-bluetooth-speaker-gold/

https://www.kimgroup.cz/reproduktory-a-reprosoustavy/google-nest-mini-2--generace--charcoal/

Kokosové mléko s příchutí coffee 330 ml – nápoj pro zdravé letní osvěžení

https://www.kimgroup.cz/vody/kokosova-voda-s-prichuti-coffee-330ml/

Xiaomi MI Electric Scooter Eseential – elektrokoloběžka do města i do přírody. Poslouží vám jako dopravní prostředek do práce i na výlet. Jedno nabití stačí na dojezd až 20 km. Oceníte také její skladnost i snadnou přenosnost.

https://www.kimgroup.cz/elektrokolobezky-9/xiaomi-mi-electric-scooter-essential/

Xiaomi Mi City Dark Grey – praktický a elegantní batoh, který se hodí do města i na výlety. Navíc jeho design bude ladit s každým vaším oblečním.

https://www.kimgroup.cz/brasny-a-batohy-pro-notebooky/xiaomi-mi-city-dark-grey/

Xiaomi Automatic Umbrella Černá – chytrý deštník, který odpuzuje vodu. Většina deštníků chrání před vodou, tento deštník jí však odpuzuje. Poslouží vám i jako slunečník, poskytne vám nejen potřebný stín, ochrání vás také před škodlivým UV zářením.

https://www.kimgroup.cz/destniky-2/xiaomi-automatic-umbrella-cerna/

Xiaomi Mi USB Ventilátor Blue (SSFS01ZM) – zdravá a účinná ochrana před horkem. V horkých letních dnech toužíme po osvěžení. Obvyklým našim řešením bývá klimatizace. Avšak pohodlnějším, praktičtějším i levnějším a přitom stejně účinným řešením je ventilátor Xiaomi Mi USB ventilátor Blue, který je navíc velice skladný a snadno přenosný. Díky tomu si ho můžete brát všude s sebou.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-usb-led-lights/xiaomi-mi-usb-ventilator-blue--ssfs01zm/

Xiaomi Roidmi Eve Plus – robotický vysavač pro všechny, kteří chtějí mít uklizeno, avšak úklid je pro ně nutným zlem. Patříte-li do této skupiny, dobrou volbou je pro vás Xiaomi Roidmi Eve Plus. Tento vysavač uklízí zcela samostatně, sám si dojede nejen dobít baterii, sám si dokonce dojede vysypat sběrný koš. Pracuje jako skutečný profesionál, nejprve si zmapuje terén, naplánuje trasu úklidu a teprve potom se pustí do práce. Skvěle se orientuje ve vašem interiéru a bravurně zdolává překážky. https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-roidmi-eve-plus/

Xiaomi Hutt DDC5 White – robotický čistič oken pro všechny, kterým se nechce šplhat do obtížně přístupných míst. Čištění oken není zábavné a nezřídka to bývá dokonce i nebezpečné. Xiaomi Hutt DDC5 vyčistí okna za vás, navíc se dostane i do těžko přístupných míst, kam byste se nedostali. Kromě oken umí perfektně vyčistit také velké plochy, jako jsou například zrcadla, výlohy. Kromě skla umí vyčistit také obklady, dřevěné dveře, plochy z nerezové oceli, mramoru.

https://www.kimgroup.cz/sterky-na-sklo/xiaiomi-hutt-ddc5-white/