Malý, ale šikovný

Nestává se často, že by nám zákazníci vraceli zboží, které si u nás objednali. Jednou za čas se to stane. Důvody mohou být různé, například někdo s u nás objedná zboží jako dárek a obdarovaný už toto zboží má. Nedávno nám však vrátil jeden z našich zákazníků Xiaomi Mi senzor teploty a vlhkosti. Důvodem byla jeho malá velikost.

Být malý může být výhodné

Velikost nemusí vždy přestavovat výhodu, někdy je naopak lépe být malý. Xiaomi Mi senzor teploty a vlhkosti je skutečně velice malý. Jeho poloměr ční pouhých 6,8 cm. Je také velice tenký, jeho tloušťka dosahuje hodnoty pouhé 2,25 cm. Jeho malé rozměry nic neubírají na jeho výkonnosti.

Můžete ho položit kamkoliv do místnosti, ve které chcete měřit její teplotu a vlhkost. Senzor se udrží i na zdi. Díky svým malým rozměrům zapadne do každého interiéru.

Malý senzor, velký displej

Naměřené hodnoty však nemusíte pracně číst na jeho maličkém displeji. Než uvedete toto maličké zařízení do chodu, je třeba si nejprve stáhnout do svého smartphonu chytrou aplikaci MiHome. Najdete jí v Google Play nebo App Store. Jedinou podmínkou pro její používání je mít smartphone, který pracuje v systému Android nebo iOS

V této aplikaci spárujete senzor Xiaomi Mi s vaším smartphonem. Senzor ovládáte pomocí aplikace. Výsledky jeho měření se zobrazují na displeji vašeho telefonu.

Zaujal vás tento praktický a nenápadný pomocník? Najdete ho zde

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-produkty/xiaomi-mi-senzor-teploty-a-vlhkosti/