Máte uklízení plné zuby? Přenechejte tuto činnost nám

Doba karantény je ve znamení uklízení. Ne proto, že by se někteří lidé nudili a pustili se do úklidu, aby jim utekl čas. Více se věnovat úklidu je doporučováno jako ochrana před koronavirem. Ne každého však úklid baví. A proto jsou tu naši pomocníci.

Xiaomi MI Robot Vacuum Mop PRO – profesionální uklízeč, který převezme úklid za vás

Xiaomi MI Robot Vacuum Mop PRO je profesionální uklízeč, který umí sám vysát i vytřít. Poradí si s každým povrchem. Nedělá mu problém hloubkové vysávání koberců ani velké znečištění. Mocné sací síle jeho elektromotoru neodolá žádná nečistota. K samostatnosti tohoto robotického uklízeče patří i jeho schopnost dokonale se orientovat v interiéru a mapovat si okolní prostor. Díky inteligentním senzorům nenarazí během práce do stěny, nábytku, ani nespadne ze schodů. Tento šikula ke své práci vůbec nepotřebuje vaší asistenci. Stačí mu pouze zadat úkoly. Xiaomi MI Robot Vacuum Mop PRO je zcela samostatný, dokonce si umí sám dojet nabít baterii.

Tohoto tichého, pečlivého, systematického a zcela samostatného robotického uklízeče najdete zde

 https://www.kimgroup.cz/roboticke-vysavace/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-white/

Xiaomi Roidmi F8 Cordless Vacuum – vysavač pro alergiky

Život alergiků se točí kolem úklidu. Pokud patříte do této skupiny, vysavač Xiaomi Roidmi F8 Cordless Vacuum je pro vás tou správnou volbou. Jeho čtyřvstvý filtrační systém totiž dokáže zachytit i mikročástice, jako jsou například roztoči nebo bakterie. Tento šikovný, lehký a výkonný pomocník vás umí také přesvědčit o tom, že úklid nemusí být nuda. Hravě si poradí s každým povrchem. Koberce s dlouhým vlasem či matrace pro něho nepředstavují žádnou překážku. Navíc si výborně rozumí s vaším smartphonem.

Chcete vědět o tomto šikulovi více? Podívejte se zde

https://www.kimgroup.cz/vysavace/xiaomi-roidmi-f8-cordless-vacuum/

I bazarové zboží může být velmi kvalitní

Bazarové zboží vůbec nemusí být synonymem mizerné kvality. Žádné takové zboží u nás nenajdete. Naše bazarové zboží je použité, není však opotřebované. U nás na kvalitě záleží. Jediné, čím se naše bazarové zboží liší od ostatního zboží, je cena.

Příkladem je náš vysavač Xiaomi Roborock Sweep One. Umí dokonale vysát i vytřít a přitom se obejde bez vaší asistence. Pracuje systematicky, rychle a tiše. Perfektně vysaje podél stěn, poradí si i s koberci s delším vlasem. Jeho filtr zachytí i malé prachové částice. Navíc je omyvatelný. Obě tyto vlastnosti ocení alergici.

Tento robotický pomocník je opravdu chytrý. Nejenže si sám dojede nabít si baterii. Dokonce vám připomene, že jste zapomněli něco udělat, například vložit nádobku na smetí. Skvěle si rozumí s vaším smartphonem. Propojte ho s ním a ovládejte ho pomocí mobilní aplikace na dálku. Můžete si jít například ven zaběhat, zatímco váš robotický uklízeč bude sám plnit vámi zadané úkoly. K dispozici máte také možnost sledovat, jak Xiaomi Roborock Sweep One plní své povinnosti.

Tohoto šikulu si můžete u nás objednat v elegantní bílé nebo černé barvě.

https://www.kimgroup.cz/roboticke-vysavace-4/xiaomi-roborock-sweep-one-white-bazarove-zbozi/

https://www.kimgroup.cz/roboticke-vysavace-4/xiaomi-roborock-sweep-one-black-bazarove-zbozi/