Mobilní telefon DOOGEE HOMTOM S8 BLACK

DOOGEE HOMTOM S8 BLACK

Doogee Homtom S8 Black je telefon, který vám padne nejen do oka, nýbrž doslova i do ruky. Tento smarthone vás potěší svým vzhledem, nabídkou i příznivou cenou.

Pro nevšední zážitky

Po zapnutí smartphonu Doogee Hiomtom S8 Black vám jeho displej s 5,7" úhlopříčkou nabídne obraz s věrnými barvami v rozlišení HD. Potěší vás také poměr stran 18:9, díky němuž se na displeji objeví více obsahu.

Nemusíte se obávat, že váš video zážitek bude pokažen poškozením displeje pádem nebo poškrábáním. Před neblahými následky těchto pohrom chrání váš displej silné sklo Corning Gorilla Glass 5., vyrobené speciální technologií.

Tento smartphone vám zprostředkuje také jedinečný audio zážitek. O ten se postará ušní reproduktor s potřebnými senzory.

Zachyťte důležité okamžiky

S tímto smartphonem můžete nechat svůj fotoaparát doma. Duální fotoaparát s rozlišeními 21Mpx, který disponuje režimem HDR, automatickým zaostřování a funkcí rozpoznávání obličeje. Nechybí ani LED svítilna i aplikace pro úpravu vašich fotografií.

Nezklame ani přední selfie kamera s rozlišením neuvěřitelných 13Mpx a širokým záběrem 88°, Výsledkem jsou naprosto dokonalé fotografie. Nadstandardní kvalitou se mohou pyšnit také videa, natočená tímto smartphonem.

Vysoký výkon i vysoká kapacita paměti

Smartphone Doogee Hiomtom S8 Black se může pochlubit vysokým výkonem, o který se kromě osmi jádrového procesu stará grafický čip MALI-T860 MP2 4GB. Vysoký výkon doplňuje vysoká kapacita paměti. Uvnitř telefonu se skrývá baterie s kapacitou 3400mAh., která vydrží několik dní při soustavném používání.

Baterie se pomalu vybijí, zato se rychle nabíjí. Výrobce totiž opatřil tento smartohone technologií rychlého nabíjení. Pokud se váš telefon vybije, díky tomuto systému mu k plnému nabití stačí pouhých pár desítek minut.

Pokud vám vysoká kapacita interní paměti nebude stačit, můžete použít jeden slot pro paměťovou kartu, která vám navýší paměť až o 128GB. Tento telefon totiž disponuje dvěma sloty pro dvě SIM karty.

Široká konektivita

Mezi další přednosti tohoto chytrého telefonu patří široká konektivita. Samozřejmostí je Bluetooth, 4.0, Wi-Fi a LITE.

Klíčové vlastnosti

  • Displej s 5,7" úhlopříčkou, poměrem stran 18:9

  • Odolnost vůči poškrábání a pádu

  • Duální fotoaparát s rozlišeními 21Mpx, který disponuje režimem HDR, automatickým zaostřování a funkcí rozpoznávání obličeje.

  • Přední selfie kamera s rozlišením 13Mpx

  • Vysoký výkon

  • Velká výdrž baterie a technologie rychlého nabíjení

  • Široká kontektrivita

 

 

Více na:   https://www.kimgroup.cz/doogee/doogee-homtom-s8-black-2/