Nabízíme nejlepší cenu na trhu GOOGLE CHROMECAST AUDIO

GOOGLE CHROMECAST AUDIO

Krátký popis:

jednoduchá instalace, snadné ovládání, nadstandardní kvalita zvuku, široká kompatibilita

Hledáte efektivní řešení pro bezdrátové streamování hudby na vaše oblíbené reproduktory za příznivou cenu? Dobrou volbou je zařízení Google chromecast Audio, které najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group.

Streamujte bezdrátově ve špičkové kvalitě!

Zařízení Google chromecast Audio propojí obsah vašeho smartphonu, tabletu, notebooku s audio systémem ve vysokém rozlišení. Zprostředkuje vám nejvyšší kvalitu zvuku bez zasekávání. Podpora pásem 2,4 a 5 GHz z je zárukou maximální kompatibility bezdrátového připojení WiFi. Podpora standardu 802.11ac v pásmu 5 GHz, v kombinaci s pokročilou anténní technologií, vám zajistí bleskovou rychlost.

A to vše bezdrátově, pomoci WiFi. Velkou výhodou streamování přes WiFi je vyšší kvalita zvuku i stabilnější přenos na delší vzdálenost než u streamování přes Bluetooth.

V jednoduchosti je dokonalost

Rychlá instalace a snadné použití – tak lze charakterizovat zařízení Google Chromecast Audio. Nemusíte se nic učit, nainstalovat a ovládat toto zařízení zvládne i méně technicky zdatný uživatel.

Jednoduchost zařízení je patrná na první pohled. Zařízení má tvar velkého piškotu, na kterém najdete pouze dva konektory. Do microUSB portu připojíte napájení a kombinovaným jack 3,5 mm výstupem jej připojíte k reprodukční sestavě. Sestava může být tvořena aktivními reprosoustavanmi, mikrosystémem, soundbarem, AV receiver nebo i klasickým stereofonním zesilovačem. Najdete na něm také tlačítko, které slouží pro „tvrdý reset“ zařízení.

O snadnou instalaci zařízení Google Chromecast Audio se postará podpora Plug and Play. Zařízení připojíte snadno k vašemu audio systému. Připojíte pouze USB napájení, Google Chromecast Audio do WiFi sítě a odešlete hudbu ze svého smartphone, tabletu nebo notebooku bezdrátově přes WiFi pouhým stisknutím tlačítka.

 

Streamujte analogově i digitálně

 

Součástí zařízení je výstupní konektor, který vám nabízí možnost analogového nebo digitálního výstupu. Chcete-li Google Chromecast Audio připojit ke kvalitní aparatuře, doporučujeme vám využít možnost digitální varianty.

Rozhodnete-li se pro využité analogového výstupu, signál je konvertován přímo v zařízení Google Chromecast Audio pomocí 192 kHz/ 24 bit převodníku AK4430 od Asahi Kasei Microdevices.

Výsledkem je klasický analogový signál, který můžete poslat do jakéhokoli zvukového analogového vstupu.

 

Klíčové vlastnosti

  • Snadné a jednoduché připojení zařízení k audio systému přes výstup 3,5 mm jack

  • Podpora analogového i digitálního optického výstupu

  • Bezdrátové streamování pomocí WiFi na vaše reproduktory

  • Kompatibilita s chytrými telefony, tablety, notebooky

  • Snadné ovládání

 

Koupit můžete na:   https://www.kimgroup.cz/multimedialni-centra/google-chromecast-audio/