Nadupané sluchátka Sony WH-1000XM3

Sony WH-1000XM3

 

Kvalitní a pohodlná bezdrátová sluchátka s vysokou kvalitou zvuku – to jsou sluchátka Sony WH-1000XM3, které najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group. Bezdrátová technologie, ergonomický tvar a měkké náušníky z poddajné pěny vám zajistí maximální pohodlí i po několika hodinách nošení sluchátek. Navíc jsou tak lehká, že je na hlavě téměř neucítíte.

Tato sluchátka společnosti Sony vám nabídnou křišťálově čisté vysoké tóny i hluboké, dunivé basy. To není vše. Pro každou skladbu si můžete optimalizovat zvuk pomocí předvoleb na ekvalizéru.

Díky novému procesoru a kvalitní konstrukci si můžete nerušeně užívat poslech své oblíbené hudby bez rušivých šumů v jakýchkoliv podmínkách. Sluchátka jsou vybavená inteligentní technologií Sense Engine, která se dokonale přizpůsobí vaší aktivitě a podle toho upraví odstranění šumu.

Ovládání sluchátek je jednoduché, pro ztlumení hudby, přepínání skladeb či zvednutí hovoru vám stačí pár jednoduchých gest. Sluchátka lze také ovládat pomocí mobilní aplikace. Obavy, že se vám po pár hodinách poslechu vybije baterie, jsou zbytečné. Baterie sluchátek se pyšní velkou výdrží. S plně nabitou baterií si můžete užívat až třicet hodin nerušeného poslechu.

 

 

Koupit můžete na:   https://www.kimgroup.cz/sluchatka/sony-wh-1000xm3/